Dzisiaj na 3 Maja Sokół Ostróda zagra z Tęczą Miłomłyn

2018-07-25 08:43:40 (ost. akt: 2018-07-25 09:44:49)
Ostatni w meczu ze Stomilem Sokół oddał jeden strzał na bramkę rywali, dzisiaj powinno być lepiej

Ostatni w meczu ze Stomilem Sokół oddał jeden strzał na bramkę rywali, dzisiaj powinno być lepiej

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Po sobotniej porażce ze Stomilem Olsztyn (I liga) piłkarze Sokoła (III liga) powinni poprawić sobie nastroje w dzisiejszym sparingu z Tęczą (IV liga). W obu ekipach sporo zmian kadrowych. Pierwszy gwizdek w meczu na stadionie przy 3 Maja o godz. 17. Zapraszamy.
Zanosi się na to, że w dzisiejszym sparingu podopieczni Jarosława Kotasa będą mieli okazję do przećwiczenia wariantów gry ofensywnej. Choć zapewne piłkarze z Miłomłyna, gdzie występuje wielu ostródzian, postarają im się to utrudnić. Dla „tęczowych” będzie to dopiero drugi sprawdzian tego lata. Przypomnijmy, że w pierwszym przegrali 2:4 z występującym w klasie okręgowej Płomieniem Turznica.

Tymczasem kolejni piłkarze związali się kontraktami z ostródzkim klubem. Z Pogoni Szczecin wypożyczony został skrzydłowy 19-letni Jakub Paprzycki. Nowym zawodnikiem Sokoła został też występujący ostatnio w LKS Różnowo (klasa okręgowa) 18-latek Dawid Pietkiewicz. Drużynę z 3 Maja zasili też 23-letni środkowy pomocnik Michał Stryjewski z Mławianki Mława (IV liga).

Spory ruch w dwie strony jest też w Tęczy, do której doszli Łukasz Świgoń z Płomienia, Rafał Farasiewicz (Kormoran Zwierzewo), Kajetan Krezymon (AP Ostróda), wrócili z wypożyczenia do LKS Tyrowo Michał Kraszewski i Radosław Czapliński. A odejdą Marcel Motycki (Warmia Olsztyn), Karol Szostek (wypożyczony do Płomienia).

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5