W Sokole dwóch nowych piłkarzy, a trzech nie przedłużyło kontraktów

2018-07-14 08:15:13 (ost. akt: 2018-07-14 01:09:35)
Michał Jankowski (w środku) w przyszłym sezonie nie zagra w barwach Sokoła

Michał Jankowski (w środku) w przyszłym sezonie nie zagra w barwach Sokoła

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Na dobre rozkręciła się transferowa karuzela w trzecioligowym Sokole Ostróda. W piątek kontrakty z ostródzkim klubem podpisało dwóch nowych zawodników. Natomiast trzej "starzy" nie zaakceptowali nowych warunków na jakich mieliby grać i nie przedłużyli lub rozwiązali kontrakty.
Zacznijmy jednak od tego, że na treningach Sokoła pojawiło się dwóch Brazylijczyków. Z nadzieją na solidne wzmocnienia spróbowaliśmy zasięgnąć języka u jednego z przedstawicieli klubu i na pytanie czy się nadają? Usłyszeliśmy: - To jakieś nieporozumienie...

Zatem przejdźmy do spraw poważnych. W sezonie 2018/2019 nowym piłkarzem Sokoła będzie skrzydłowy Rafał Lisiecki. Zawodnik ten ostatnio występował drugoligowej Olimpii Elbląg, której jest wychowankiem. Drugą nową twarzą w klubie z ulicy 3 Maja będzie Tomasz Kowalski. Piłkarz ten pochodzi z Kalisza i ostatnio grał w trzecioligowym KKS 1925 Kalisz. Jest to środkowy pomocnik, który ma na koncie 15 występów w Ekstraklasie w barwach Jagiellonii Białystok i Widzewa Łódź.

A teraz o tych, którzy nie zagrają w nadchodzącym sezonie w koszulkach z jachtem na piersiach. Po kilku latach występów w Sokole kontraktu z klubem nie przedłużył Michał Jankowski. Zaś za porozumieniem stron rozwiązane zostały kontrakty z Danielem Mlonkiem i Igorem Michalskim.


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5