Czas baraży: przy 3 Maja zagra ŁKS Łódź, LKS Tyrowo walczy w Dobrym Mieście

2018-06-23 11:19:02 (ost. akt: 2018-06-23 11:34:57)
W sobotę o godz. 15 trampkarze AP Ostróda zagrają pierwszy mecz barażowy z ŁKS Łódź

W sobotę o godz. 15 trampkarze AP Ostróda zagrają pierwszy mecz barażowy z ŁKS Łódź

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Nie wszyscy rozpoczęli piłkarskie wakacje. W rozgrywkach młodzieżowych i seniorskich trwa sesja barażowa. W sobotę (23.06) w Ostródzie trampkarze AP Ostróda zagrają z ŁKS Łódź o awans do ligi centralnej. A w Dobrym Mieście LKS Tyrowo zaczyna baraż o awans do klasy okręgowej.
Trampkarze Akademii Piłkarskiej Ostróda doskonale finiszowali na koniec sezonu 2017/2018, zostali mistrzami województwa w trampkarskiej ekstraklasie. Dzięki temu uzyskali prawo rywalizacji o awans do Centralnej Ligi Trampkarzy. W barażowym dwumeczu podopieczni Macieja Czerkawskiego zmierzą się z mistrzem Łódzkiego ŁKS Łódź. Pierwszy mecz w sobotę (23.06) o godz. 15 na głównej płycie przy ul. 3 Maja.

- Nadarzyła się szansa to będziemy walczyć o ligę centralną, dla chłopaków to okazja sprawdzenia się na tle rywala z innego regionu - mówi trener Czerkawski. - Przez cały sezon celowaliśmy w mistrzostwo województwa, a teraz spróbujemy zrealizować kolejne marzenia sportowe. Zapraszam kibiców piłkarskich na stadion przy 3 Maja.

Mecz rewanżowy w Łodzi w najbliższą środę (27.06).

Średnio pod koniec sezonu spisali się piłkarze LKS Tyrowo, którzy przez większość rozgrywek byli liderami grupy 2 klasy A. Tyrowianie w ostatniej kolejce zremisowali (0:0) w Tolkmicku i stracili szansę na bezpośredni awans do okręgówki. Jako wicemistrzowie w barażach będą mogli powalczyć o awans. Barażowy dwumecz LKS Tyrowo rozpoczyna w sobotę w Dobrym Mieście, gdzie zmierzy się z miejscowym DKS, który w środę w pierwszej fazie baraży pokonał (2:0) Czarnych Rudzienice.

Na mecz rewanżowy do Tyrowa zapraszamy w środę (27.06)

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5