Akademia Piłkarska Ostróda zakończyła i podsumowała sezon [zdjęcia]

2018-06-19 08:57:32 (ost. akt: 2018-06-19 09:46:20)
Na podsumowaniu sezonu AP Ostróda były gry, zabawy, grill i prezenty

Na podsumowaniu sezonu AP Ostróda były gry, zabawy, grill i prezenty

Autor zdjęcia: Archiwum AP Ostróda

Na tydzień przed oficjalnym początkiem wakacji te piłkarskie rozpoczęli piłkarze z Akademii Piłkarskiej Ostróda. Drugi rok z kolei na stadionie przy ul. 3 Maja kilkuset zawodników "Apki" ich rodzice i sztab szkoleniowy zakończyli sezon 2017/2018.
AP Ostróda trzeci rok swojej działalności rozpoczęła jako największa organizacja sportowa w mieście. Obecnie w strukturach ostródzkiej "Apki" trenuje blisko 350 piłkarzy i piłkarek. Zespoły z szyldem AP stanowią czołową siłę w województwie. Zawodnicy Akademii Piłkarskiej Ostróda biorą też udział w turniejach międzynarodowych jak Ostróda Cup czy konfrontacjach z rówieśnikami z Czech z regionu Usti nad Łabą.

Dzieci i piłkarska młodzież AP na stadionie świętowali zakończenie sezonu. Tradycyjnie nie obyło się bez prezentów, młodzi zawodnicy i ich trenerzy otrzymali szaliki klubowe. Później odbyło się spotkanie przy grillu i na boiskach młodzi zawodnicy pograli sobie w piłkę.

Ale nie wszyscy zawodnicy AP mają już piłkarskie wakacje. Rozgrywki ekstraklasy wojewódzkiej trampkarzy na 1. miejscu zakończyli podopieczni Macieja Czerkawskiego. W związku z tym mistrzów Warmii i Mazur czekają baraże o awans do Centralnej Ligi Trampkarzy. W dwumeczu zespół AP Ostróda zmierzy się z ŁKS Łódź.2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5