Droższe bilety na sobotni mecz Sokoła Ostróda z Widzewem Łódź

2018-06-13 13:50:14 (ost. akt: 2018-06-13 14:20:20)
Rozpoczęła się przedsprzedaż biletów na sobotni mecz Sokoła z Widzewem

Rozpoczęła się przedsprzedaż biletów na sobotni mecz Sokoła z Widzewem

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Rozpoczęła się przedsprzedaż biletów na sobotni (16.06) mecz III ligi między ostródzkim Sokołem, a walczącym o awans do II ligi łódzkim Widzewem. Spotkanie zorganizowane będzie jako impreza masowa. W związku z dużymi kosztami organizacji wyższe będą ceny biletów.
W sobotę o godz. 17 na stadionie przy ul. 3 Maja rozpocznie się mega emocjonujące spotkanie, w którym zdecydują się losy Sokoła Ostróda. Zwycięstwo zapewni gospodarzom utrzymanie w lidze. Wygrana gości zagwarantuje Widzewowi awans do II ligi. Remis może okazać się zgubny dla jednych i drugich, choć przy odrobinie szczęścia ostródzianom może dać trzecioligowy byt.

Ze względu na duże zainteresowanie sobotnim meczem zostanie on zorganizowany jako impreza masowa. Specjalnym pociągiem z Łodzi do Ostródy wybiera się 900-osobowa grupa kibiców. Należy się też spodziewać, że przyjadą zmotoryzowani fani Widzewa.

W środowe południe (13.06) rozpoczęła się przedsprzedaż biletów na to bardzo emocjonujące spotkanie. Wejściówki są do nabycia w kasie pod stadionem przy ul. 3 Maja Od środy do piątku bilety można nabywać w godz. 12-18.

Jak informuje organizator meczu: ze względu na duże koszty związane z organizacją imprezy masowej podwyższonego ryzyka bilety na sobotnie spotkanie z liderem grupy 1 III ligi ceny wejściówek będą droższe w porównaniu z wcześniejszymi ligowymi pojedynkami Sokoła. Podczas zakupu wejściówek, a także podczas wchodzenia na stadion należy mieć przy sobie dokument tożsamości z numerem PESEL i zdjęciem.

Ceny biletów: 20 zł (normalny), 12 zł (ulgowy - emeryci, renciści i ucząca się młodzież do 18 roku życia), 8 zł (kobiety), 30 zł (na trybunę VIP).

Organizatorzy meczy informują też, że karnety umożliwiające wjazd samochodem na stadion, ze względów bezpieczeństwa podczas sobotniego meczu Sokół - Widzew nie będą obowiązywały. Zatem polecamy skorzystanie z komunikacji miejskiej, zaparkowanie auta w innym miejscu lub spacer.

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5