Rozkład jazdy przed piłkarskim weekendem w regionie

2018-06-08 08:17:52 (ost. akt: 2018-06-08 08:19:57)
Sobotnie mecz w Zwierzewie rozpocznie się o godz. 17

Sobotnie mecz w Zwierzewie rozpocznie się o godz. 17

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Przed nami przedostatnia kolejka spotkań we wszystkich ligach, w których występują drużyny piłkarskie z naszego regionu. Walczący o utrzymanie w III lidze Sokół Ostróda jedzie po punkty aż do Sieradza. Emocje szykują się na boiskach w Zwierzewie i Tyrowie.
Trzecioligowy Sokół po dziesięciodniowej przerwie wraca do walki o ligowe punkty. Ostatnio podopieczni Jarosława Kotasa na własnym boisku pokonali (1:0) Świt Nowy Dwór Mazowiecki. To przedłużyło nadzieje ostródzian na pozostanie w III lidze. W sobotę (9.06) Sokół o godz. 17 zmierzy się na wyjeździe z Wartą Sieradz. Ewentualne zwycięstwo zespołu ostródzian przybliży ich do utrzymania.

Na wyjeździe swoje kolejne spotkanie ligowe rozegrają piłkarze Tęczy Miłomłyn. „Tęczowi” zagrają z zajmującymi przedostatnie miejsce w IV lidze Orlętami Reszel. Na papierze faworytami są miłomłynianie i każdy inny wynik zamiast zwycięstwa będzie sporą niespodzianką.

W grupie 2 klasy okręgowej spore emocje szykują się w sobotę w Zwierzewie. O godz. 17 rozpocznie się pojedynek Kormorana z Polonią Pasłęk. Trudno wskazać faworyta tego pojedynku. Drugi reprezentant gminy Ostróda w okręgówce Płomień Turznica wyjeżdża po punkty do Zalewa. Spotkanie na stadionie nad jeziorem Ewingi rozpocznie się w sobotę o godz. 17.

Wielki krok w kierunku awansu do klasy okręgowej mogą w sobotę zrobić piłkarze LKS Tyrowo. Lider grupy 2 na własnym boisku zmierzy się z zajmującym 3. miejsce Orłem Ulnowo. Początek meczu w Tyrowie o godz. 16. W grupie 3 na własnym boisku zagrała Warmiak Łukta. W niedzielę (10.06) o godz. 14 zmierzy się z Tempem Wipsowo. Również w niedzielę o godz. 14 rozpocznie się mecz we Frygnowie. Występujący w grupie 4 Grunwald Gierzwałd zmierzy się z Welem Lidzbark.


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5