Stomil Olsztyn lepiej zapunktował w meczach z AP Ostróda [zdjęcia]

2018-05-26 17:45:36(ost. akt: 2018-05-28 08:53:57)
Trampkarze AP Ostróda remisem chyba zaprzepaścili sobie możliwość wygrania ekstraklasy wojewódzkiej

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Trampkarze Akademii Piłkarskiej Ostróda na własnym boisku tylko zremisowali pojedynek o 1. miejsce w ekstraklasie wojewódzkiej ze Stomilem Olsztyn. Nie powiodło się też juniorom młodszym "Apki", którzy przegrali z olsztynianami.
W ekstraklasie warmińsko-mazurskiej trampkarzy ekipa AP Ostróda musiała na boisku przy ul. Plebiscytowej pokonać zespół Stomilu, myśląc o wygraniu ligi. I po pierwszych 40 minutach zanosiło się na sukces podopiecznych Macieja Czerkawskiego. Po dwóch golach Kacpra Sezonienko ostródzianie prowadzili 2:0. Jeszcze przed przerwą mogli podwyższyć na wynik, ale strzał "Sezona" zablokował Dawid Jastrzębski.

Po zmianie stron trampkarze AP mieli szanse na strzelenie trzeciej bramki, ale zawodziła skuteczność. Za to w ostatnich 10 minutach meczu Stomil strzelił dwa gole i wywiózł remis, który zapewnił olsztynianom prowadzenie w ligowej tabeli. AP Ostróda - Stomil 2:2.

Później na boisko przy ul. Plebiscytowej wybiegli juniorzy młodsi obu drużyn. Po pierwszej połowie był remis po wyrównującym golu Jakuba Grembockiego. Jednak po godzinie gry juniorzy Stomilu dorzucili jeszcze trzy trafienia i wygrali 4:1.