Ostre Dzianie 2 rusza z naborem kandydatów na warsztaty

2018-05-16 12:01:47 (ost. akt: 2018-05-16 12:06:11)

Autor zdjęcia: archiwum organizatora

Jeśli chcesz nauczyć się czegoś nowego, twórczego, artystycznego zgłoś się do amfiteatru w piątek 25 maja o godz. 17:30. W tym dniu ruszają zajęcia warsztatowe projektu „Ostre Dzianie#2”.
Będą to:
- warsztaty bębniarskie, które poprowadzi związany z Ostródą artysta – Ryszard Bazarnik
- warsztaty wokalne, które poprowadzi wokalistka znana z ostródzkich Koncertów na Ścianie – Iza Kowalewska
- warsztaty multimedialne, będą to zajęcia z dziedziny tworzenia filmów. Obejmą podstawy obsługi kamery, montażu filmowego.
- warsztaty choreograficzne - zajęcia z improwizacji ruchowej w teatrze i pracy w grupie będą opierać się na teatrze improwizowanym, formie w której aktorzy grają spontanicznie, bez scenariusza. Prowadzący: Agnieszka Skrzypczak – pochodząca z Ostródy aktorka Teatru im. Stefana Jaracza w Łodzi .
- warsztaty plastyczno-scenograficzne - zajęcia plastyczne, które pozwolą na stworzenie scenografii do finałowego koncertu projektu.
- warsztaty produkcji muzycznej – zajęcia z podstaw produkcji dźwięku. Razem z ostródzkim realizatorem i artystą Marvisem postaramy się pokazać i wytłumaczyć Wam jak najwięcej.
- warsztaty gitarowe - zajęcia z nauki gry na gitarze. Warsztaty poprowadzi Bartek Jursza - gitarzysta, występujący w szeregu zespołach, m.in. Pink Roses.
- warsztaty perkusyjne – zajęcia z nauki gry na perkusji, które poprowadzi Adam Goniszewski, znany z grup Pink Roses i Cuba de Zoo.
- warsztaty fotograficzne - zajęcia z dziedziny fotografii. Zajęcia obejmą m.in.: podstawy fotografii, street art, obróbkę cyfrową. Zajęcia poprowadzi Wojtek „Koykos” Kozicz, fotograf z Ostródy.
Wszystkie warsztaty zakończą się wspólnymi występami grup artystycznych na dużej scenie amfiteatru w dn. 1 lipca. Wystąpią wtedy również m.in. zespól Habakuk.

Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5