Tęcza Miłomłyn była lepsza od Płomienia Turznica

2018-02-05 10:00:08(ost. akt: 2018-02-05 10:13:14)
Jedną z bramek dla Tęczy strzelił Maciej Kozioł (z lewej)

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Przygotowujący się do rozgrywek rundy rewanżowej IV ligi piłkarze miłomłyńskiej Tęczy rozegrali mecz kontrolny z występującym w klasie okręgowej Płomieniem Turznica. Sparing zakończył się zwycięstwem drużyny z Miłomłyna.
Beniaminek grupy 2 klasy okręgowej na początku dominował na sztucznej murawie stadionu przy ul. 3 Maja w Ostródzie. Jednak z upływem czasu czwartoligowcy z Miłomłyna zaczęli przeważać i do przerwy prowadzili 2:1 po trafieniach Bartłomieja Kiljańskiego i Jarosława Koszewskiego.

W drugiej połowie prowadzenie "tęczowych na 3:1 podwyższył Maciej Kozioł. Płomień zmniejszył straty, ale ostatnie słowo należało do miłomłynian. Wynik spotkania na 4:2 ustalił wracający do gry Rafał Wyralski.

Tęcza Miłomłyn - Płomień Turznica 4:2 (2:1)