Aktywne ferie zimowe w Kornelówce

2018-01-29 10:13:54 (ost. akt: 2018-01-29 10:25:25)

Autor zdjęcia: archiwum szkoły

W pierwszym tygodniu ferii w „Kornelówce” dla trzydziestu uczniów z klas I – IV zostały zorganizowane zimowe półkolonie. Opiekę nad dziećmi sprawowały panie: Ewa Raczyńska, Iwona Frydrychowska i Krystyna Bałachowska. Dzieci codziennie aktywnie spędzały czas wolny od nauki.
Najmłodsi brali udział w grach i zabawach sportowych na sali gimnastycznej. Chętnie rywalizowali również w grach planszowych, a także rozwijali kreatywność oraz zdolności plastyczne. W ostródzkim amfiteatrze dzieci obejrzały film „Miś Paddington”, a w Teatrze Lalek w Olsztynie „Bajkę o szczęściu”.

Wiele pozytywnych emocji wśród uczestników wyzwalała także gra w kręgle i w szachy. Wykorzystaliśmy także zimową aurę i śnieg do zabawy na świeżym powietrzu. Każdego dnia dzieci miały możliwość spożywania śniadania i gorącego pysznego obiadu. W ostatnim dniu wypoczynku dzieci w kolorowych, baśniowych strojach bawiły się na balu. Imprezę poprowadzili profesjonalni animatorzy. Taka forma zimowego wypoczynku zaspokoiła oczekiwania wszystkich uczestników. Na zakończenie pół zimowiska dzieci otrzymały słodkie upominki.Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5