Zawodnicy SMS Ostróda ciężko pracują na zgrupowaniu w Kacwinie [zdjęcia]

2018-01-25 09:35:14(ost. akt: 2018-01-25 10:02:00)
Sportowcy z SMS Ostróda przebywają na zgrupowaniu zimowym w Tatrach

Sportowcy z SMS Ostróda przebywają na zgrupowaniu zimowym w Tatrach

Autor zdjęcia: Archiwum SMS Ostróda

W Kacwinie niedaleko Zakopanego na zimowym zgrupowaniu ferie spędzają siatkarze ostródzkiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Kilkudziesięciu uczniów pod opieką piątki trenerów przygotowuje się do czekających ich na początku lutego finałów mistrzostw województwa.
W Tatrach na zimowym obozie przygotowawczym są cztery grupy zawodników SMS Ostróda - młodziczki, kadetki, kadeci i juniorzy. Młodzież podczas treningów ma możliwość podziwiania uroków polskich gór. Ale to tylko podczas zajęć w terenie.

- W Kacwinie jest pięćdziesięciu zawodników pod opieką pięciu trenerów - informuje Michał Michalak, trener siatkarek SMS. - Trenujemy cztery razy dziennie, dwa treningi w hali, bieganie na świeżym powietrzu i siłownia. Przygotowujemy się pod finały mistrzostw województwa oraz pod rozgrywki centralne. A korzystając z okazji pozdrawiamy wszystkich naszych kibiców i znajomych z Ostródy.

Grupa młodzików SMS Ostróda przebywa na drugim zgrupowaniu w Szymonowie. W dniach 3-4 lutego w Ostródzie rozegrany zostanie turniej finałowy mistrzostw województwa kadetek, w którym zagrają siatkarki SMS.
2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5