O puchar Stalzłomu powalczą piłkarze urodzeni w 2009 roku

2018-01-05 18:21:58 (ost. akt: 2018-01-05 14:38:05)
W sobotę zapraszamy do hali OCSiR na turniej piłkarski

W sobotę zapraszamy do hali OCSiR na turniej piłkarski

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Aż 33 dziesięciominutowe spotkania rozegrają w sobotę (6 stycznia) mali piłkarze, którzy w hali OCSiR przy ul. Kościuszki od rana będą walczyli o puchar Stalzłomu. Do walki stanie dziesięć drużyn zawodników z rocznika 2009. Na turniej zaprasza AP Ostróda.
Będzie to drugi z pięciu zimowych turniejów halowych organizowanych przez ostródzką Akademię Piłkarską. Jak to dzieje się podczas rywalizacji w takich kategoriach wiekowych oraz młodszych nie będzie zbyt wiele taktyki i oszczędzania sił nawet przy wysokim prowadzeniu. Tutaj od pierwszego do ostatniego gwizdka arbitrów walka będzie trwała o każdą piłkę. Warto zobaczyć zmagania piłkarskiego narybku na parkiecie hali OCSiR.

- Większość uczestników turnieju rozegra po siedem spotkań, tym razem sponsorem nagrody głównej jest firma Stalzłom. Wszystkich sympatyków futbolu młodzieżowego od rana zapraszamy na trybuny do kibicowania małych sportowców - zachęca Piotr Garnusz, organizator turnieju.

W sobotnim turnieju o puchar ostródzkiego Stalzłomu zagrają: Polonia Pasłęk, GKS Wikielec, Stomil Olsztyn, Mini Soccer Mrągowo, Wkra Działdowo, Żuri Olsztyn, MKS Korsze, Naki Olsztyn, AP I Ostróda i AP II Ostróda.

Turniej piłkarzy urodzonych w 2009 roku i młodszych rozpocznie się o godz. 9. Wstęp wolny.

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5