W siatkarskiej lidze kobiet mecze trwały po trzy sety [zdjęcia]

2017-10-24 10:43:15(ost. akt: 2017-10-24 10:50:06)
Podczas 3. kolejki wszystkie mecze rozstrzygnęły się w trzech setach

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Drużyny Ekonomika, LO i SMS Ostróda wygrały swoje spotkania w 3. kolejce rozgrywek ligi amatorskiej siatkarek organizowanej przez Ostródzkie Centrum Sportu i Rekreacji. Wszystkie pojedynki zakończyły się po rozegraniu trzech setów.
Największe emocje towarzyszyły rywalizacji siatkarek z ostródzkiego LO z ekipą Lejdis. Spotkanie rozstrzygało się końcówkach setów, a w tym elemencie lepiej radziły sobie zawodniczki LO.

Na boisku nr 2 zanim rozpoczęła się rywalizacja na parkiecie zespół ostródzkiej SMS poniósł już pierwszą stratę. Podczas rozgrzewki z powodu urazu stawu kolanowego z gry wypadła jedna z podopiecznych Michała Michalaka. Więcej strat, nie licząc małych punktów, zespół SMS w konfrontacji z Rolnikiem nie poniósł. W sumie w trzech setach zwycięska drużyna straciła tylko 31 punktów.

Trzy sety i po sprawie było w trzecim pojedynku, w którym Ekonomik pokonał zespół Świstaczków.

Wyniki 3. kolejki: LO – Lejdis 3:0 (23, 22, 24), Świstaczki – Ekonomik 0:3 (-18, -25, -23), Rolnik – SMS Ostróda 0:3 (-6, -10, -15)