Lider i Morliny prowadzą w amatorskiej II lidze siatkówki [zdjęcia]

2017-10-20 15:00:26(ost. akt: 2017-10-20 13:58:29)
Rywalizacja siatkarzy amatorów w ostródzkiej II lidze

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Wszystkie spotkania rozstrzygnęły się w czterech setach podczas 2. kolejki amatorskiej II ligi w Ostródzkim Centrum Sportu i Rekreacji. Po dwóch seriach pojedynków na czele są siatkarze Lidera i Morlin, którzy na razie mają komplet zwycięstw.
Czwartkowe wieczory w hali OCSiR to rywalizacja siatkarzy w ostródzkiej amatorskiej II lidze. W 2. kolejce spotkań wszystkie spotkania rozstrzygnęły się na dystansie czterech setów, a pokonani tylko w drugich setach mieli siły na ogranie swoich przeciwników. Najbardziej wyrównany przebieg miała konfrontacja Leśnika z Morlinami, którą zwycięsko zakończyli ci drudzy.

Po dwóch kolejkach w drugoligowej klasyfikacji najwyżej plasują się zespoły Lidera i Morlin, które mają po dwa zwycięstwa w dorobku.

Wyniki 2. kolejki spotkań: Paragraf 22 - TOMY 3:1 (16, -21, 17, 20), Leśnik - Morliny 1:3 (-22, 22, -23, -23), Lider - Salezjan 3;1 (19, -25, 20, 18).