Popadało i w lasach sypnęło grzybami. Pochwalcie się swoimi zbiorami

2017-09-05 13:57:11(ost. akt: 2017-09-05 14:41:08)
Kosz grzybów w 45 minut, jak widać szybko, łatwo, przyjemnie i zapewne będzie smacznie

Kosz grzybów w 45 minut, jak widać szybko, łatwo, przyjemnie i zapewne będzie smacznie

Autor zdjęcia: Archiwum

W niewiele ponad 45 minut pan Ryszard z Ostródy zebrał kosz grzybów. Dzisiaj rano wybrał się do lasu na pograniczu gmin Ostróda i Łukta. Ostródzki grzybiarz pochwalił się swoim porannym zbiorem. Zachęcamy innych grzybiarzy do zaprezentowania swoich osiągnięć.
Kilka dni solidnie popadało. A w ślad za tym w podostródzkich sypnęło grzybami różnego rodzaju. Odnotowano też solidny wysyp aut grzybiarzy, które stały na przykład dzisiaj w każdym możliwym wjeździe do lasu. Jednak z tego co się dowiedzieliśmy na razie grzybiarzy nie było więcej niż grzybów.

Dzisiaj rano do lasu na pogranicze gmin Ostróda i Łukta wybrał się pan Ryszard i, mimo że miał niewiele czasu nazbierał koszyk grzybów. Jak napisał komentarzy do zdjęcia dzisiaj zebrał niemal cały wachlarz runa leśnego dostępnego w lesie: w koszu znalazły się prawdziwki, podgrzybki, zajączki, kurki i maślaki.

Naszych czytelników zachęcamy do pochwalenia się swoimi zbiorami. Ślijcie zdjęcia na ostroda.wm.pl lub fanpage Gazety Ostródzkiej, a my pokażemy Wasze zbiory.

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5