Reprezentanci Polski wylewają pot na zgrupowaniu w Ostródzie

2017-08-09 12:17:03 (ost. akt: 2017-08-09 12:31:24)
Kadrowicze w Ostródzie trenują też z dala od stołów pingpongowych

Kadrowicze w Ostródzie trenują też z dala od stołów pingpongowych

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

W Ostródzie na zgrupowaniu przebywa kadra Polski tenisistów stołowych. Halę Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji od kilku dni oblegają najlepsi polscy seniorzy i juniorzy, którzy przygotowują się do zbliżającego się sezonu startowego.
Tradycyjnie co roku w okresie wakacyjnym polscy pingpongiści odwiedzają Ostródę. Polscy kadrowicze większość czasu spędzają w hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji, gdzie przede wszystkim doskonalą technikę gry i przygotowują się do rozgrywek międzynarodowych i ligowych, które czekają ich w nadchodzącym sezonie.

- Jest to już trzecie nasze zgrupowanie letnie, dwa wcześniejsze odbyły się Cetniewie, a teraz pracujemy w Ostródzie – mówi Tomasz Krzeszewski, trener kadry Polski seniorów. - W Ostródzie mamy doskonałe warunki i cały niezbędny sprzęt do treningu.

W Ostródzie nie samym odbijaniem piłeczki przy stołach i doskonaleniem techniki gry kadrowicze żyją. Sporo czasu poświęcają też na przygotowanie motoryczne pod okiem trenera Arkadiusza Kędzierskiego, który od kilku miesięcy pracuje z reprezentacją Polski.

- To świetne uzupełnienie naszych codziennych zajęć – kończy trener kadry Polski.2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5