Kręci się karuzela kadrowa w Sokole, Kamil Smyt szuka sobie klubu

2017-07-14 08:39:50(ost. akt: 2017-07-14 09:02:43)
Kamil Smyt (w środku) ma szukać nowego klubu dla siebie

Kamil Smyt (w środku) ma szukać nowego klubu dla siebie

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

W przerwie letniej trwa "wietrzenie magazynów kadrowych". Jak w każdym klubie jedni odchodzą, inni przychodzą do trzecioligowego Sokoła Ostróda. Szóstym nowym piłkarzem został Patryk Rosoliński, zaś nowego klubu ma sobie szukać wychowanek Kamil Smyt.
Jak co roku przed inauguracją rozgrywek ligowych trwa wyścig zbrojeń kadrowych w piłkarskich klubach. Od normy nie odstaje ostródzki Sokół. Wymiana kadry kręci się na dobre przy ul. 3 Maja. W ostatnich dniach do składu trójkolorowych doszedł skrzydłowy Patryk Rosoliński. Nowy nabytek Sokoła to młodzieżowiec. 19-letni wychowanek Startu Nidzica w poprzednim sezonie występował w MKS Ełk.

Tymczasem młodzieżowcem nie jest już wychowanek klubu z 3 Maja Kamil Smyt. Ostródzianin usłyszał zatem od władz Sokoła, że może sobie szukać nowego klubu.

- Jest kilka opcji, ale na razie nie ma nic konkretnego, więc nie ma o czym mówić - ucina wychowanek Sokoła.

Natomiast w sobotę podopieczni Karola Szwedy rozegrają drugi mecz kontrolny tego lata. W Mławie zagrają z Mławianką.

Ale pierwszy poważny sprawdzian tego lata czeka piłkarzy Sokoła we wtorek (18 lipca). W Ostródzie o godz. 18 rozpocznie się mecz rundy przedwstępnej Pucharu Polski, w którym rywalem Sokoła będzie Polonia Warszawa. Zapraszamy.


2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5