Juventus zagra w Ostródzie w turnieju 8-latków o puchar R-GOL

2017-01-13 18:06:29 (ost. akt: 2017-01-13 13:34:20)
Przed tygodniem w Morągu ekipa AP Ostróda 2009 zajęła 1. miejsce

Przed tygodniem w Morągu ekipa AP Ostróda 2009 zajęła 1. miejsce

Autor zdjęcia: Archiwum

Walka od pierwszej do ostatniej minuty, bez odpuszczania, bez wyrachowania i przesadnej dyscypliny taktycznej. Po prostu wielka radość z gry w piłkę. Tak będzie w sobotę (14 stycznia) w hali OCSiR, gdzie piłkarze z rocznika 2009 wystąpią w turnieju o puchar R-GOL.
Akademia Piłkarska Ostróda w sobotę zaprasza wszystkich fanów futbolu w wydaniu halowym na turniej zawodników urodzonych w 2009 roku i młodszych. Zmagania piłkarskiego narybku rozpoczną się o godz. 9 w hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji przy ul. Kościuszki. Tym razem piłkarski narybek powalczy o nagrody ufundowane przez ostródzką firmę R-GOL.

Po raz pierwszy na turnieju w Ostródzie wystąpią piłkarze Juventusu... To znaczy będą to zawodnicy Juventus Academy Toruń, polskiego oddziału, któremu patronuje klub z Turynu. Ponadto w hali OCSiR zagra jeszcze dziewięć drużyn: GKS Wikielec, Wkra Działdowo, Żuri Football Olsztyn, LUKS Wydminy, MKS Korsze, Football Academy Grudziądz, Sokół Ostróda i gospodarze turnieju Akademia Piłkarska I i II Ostróda.

- Prawie wszystkie zespoły będą miały do rozegrania po siedem meczów - mówi Piotr Garnusz, organizator turnieju z ostródzkiej AP. - Zaczynamy od fazy grupowej, z której po cztery najlepsze zespoły awansują do ćwierćfinałów. Spotkania będą trwały po dziesięć minut. Tak że wszyscy piłkarze będą mieli sporo grania.
2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5