We wtorkowy wieczór zapraszamy do hali OCSiR na ligę siatkówki

2016-11-22 11:13:55 (ost. akt: 2016-11-22 08:34:08)
We wtorek wieczorem fanów siatkówki zapraszamy do hali przy Kościuszki

We wtorek wieczorem fanów siatkówki zapraszamy do hali przy Kościuszki

Autor zdjęcia: Archiwum OCSiR

Przed drużynami biorącymi udział w rozgrywkach amatorskiej I ligi siatkówki 3. kolejka spotkań. We wtorek wieczorem w hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji siatkarze na parkiecie pojawią się o godz. 19.15. Zapraszamy.
Można śmiało zaryzykować stwierdzenie, że Ostróda siatkówką amatorską stoi. Otóż w rozgrywkach organizowanych przez Ostródzkie Centrum Sportu i Rekreacji lokalni siatkarze rywalizują aż w trzech ligach. A jakby komuś było mało, to pod siatką swoją ligę mają też oldboje.

Tymczasem już we wtorek wieczorem w hali OCSiR przy ul. Kościuszki rozegrana zostanie 3. kolejka pierwszoligowców amatorów. W dotychczas rozegranych dwóch kolejkach najlepiej radzili sobie siatkarze Winnersa, którzy wygrali dwa mecze bez straty seta. Ale po piętach depcze im ekipa SMS I Ostróda również z dwoma zwycięstwami, jednak z jednym przegranym setem.

We wtorkowy wieczór od godz. 19.15 w hali OCSiR zapraszamy na 3. kolejkę spotkań amatorskiej I ligi. Zagrają: Winners - SMS II Ostróda (boisko nr 1), Constract Lubawa - SMS I Ostróda (boisko nr 2), Paragraf 22 - Libra Brzydowo (boisko nr 3). Pauzuje i sędziuje: Buder GA.
2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5