Siatkarze Winnersa na czele i bez strat po dwóch kolejkach

2016-11-18 12:03:37(ost. akt: 2016-11-18 10:40:42)
W amatorskiej I lidze siatkówki o mistrzostwo Ostródy walczy siedem drużyn

Autor zdjęcia: Archiwum OCSiR

Dwie kolejki spotkań mają już za sobą drużyny występujące amatorskiej I lidze siatkówki. Na razie w rozgrywkach organizowanych przez Ostródzkie Centrum Sportu i Rekreacji spisuje się ekipa Winnersa, która na razie nie straciła seta.
W amatorskiej rywalizacji o mistrzostwo Ostródy w siatkówce współzawodniczy siedem zespołów. Na razie większość ekip ma za sobą po dwa ligowe spotkania. Dotychczas najlepiej radzą sobie zawodnicy reprezentujący barwy Winnersa, którzy póki co spędzili najmniej czasu na parkiecie hali OCSiR, ale mają najlepszy bilans setów. Nazwa zobowiązuje zatem liderzy mają w dorobku komplet punktów. Kroku dotrzymują im siatkarze pierwszego zespołu ostródzkiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego, ale na razie są niżej klasyfikowani, ponieważ stracili już jednego seta.

W 2. kolejce spotkań w hali OCSiR Winners bez większych kłopotów rozprawił się z Paragrafem 22. Natomiast drużyna SMS I porażką zaczęła pojedynek z Librą Brzydowo, ale poradziła sobie na dystansie czterech setów.

Wyniki 2. kolejki: Libra Brzydowo – SMS I Ostróda 1:3 (19, -12, -20, -20), Constract Lubawa – Buder GA 1:3 (21, -14, -27, -23), Paragraf 22 – Winners 0:3 (-15, -14, -10).