Siatkarze z Tyrowa wygrali turniej niepodległościowy w Szyldaku

2016-11-14 07:58:44 (ost. akt: 2016-11-14 08:03:43)
Uczestnicy 17. turnieju siatkarskiego z okazji Dnia Niepodległości

Uczestnicy 17. turnieju siatkarskiego z okazji Dnia Niepodległości

Autor zdjęcia: Archiwum organizatora

Na sportowo, bez okolicznościowego patosu, już po raz 17. w Szyldaku uczczono kolejną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. W sali sportowej Szkoły Podstawowej rozegrany został turniej siatkówki z okazji Święta Niepodległości. Najlepsza okazała się drużyna z Tyrowa.
Siatkarska rywalizacja na okoliczność Dnia Niepodległości na stałe weszła już do kalendarza gminnych imprez sportowych. Zanim rozpoczęła się walka pod siatka uczestnicy wysłuchali hymnu narodowego.

Po części oficjalnej na parkiecie sali sportowej w Szyldaku do walki o puchar wójta gminy Ostróda przystąpiły ekipy Tyrowa, ostródzkiego Liceum Ogólnokształcącego i gospodarze z Szyldaka.

Od kilu edycji patent na 1. miejsce ma ekipa z Tyrowa i tak było w tym roku. Tyrowianie wywalczyli puchar wójta, a na 2. miejscu uplasowali się gospodarze, którzy wyprzedzili reprezentację ostródzkiego LO.

Zwycięska drużyna wystąpiła w składzie: Malwina Rychlicka, Łukasz Rutkowski, Marcin Konopka, Tomasz Gliszczyński, Adam Licznerski, Bartosz Klamant.
2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5