W Zwierzewie Kormoran po przerwie nastrzelał Ewingom Zalewo

2016-11-12 08:34:51 (ost. akt: 2016-11-12 08:49:58)
Piłkarze Kormorana Zwierzewo w ostatnim tegorocznym meczu pokonali u siebie Ewingi Zalewo

Piłkarze Kormorana Zwierzewo w ostatnim tegorocznym meczu pokonali u siebie Ewingi Zalewo

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Występujący w grupie 2 klasy okręgowej piłkarze Kormorana Zwierzewo efektownie zakończyli rozgrywki ligowe w 2016 roku. W meczu 17. kolejki na własnym boisku zwierzewianie wygrali (4:1) z Ewingami Zalewo.
Zwierzewianie niemal skopiowali wynik z pierwszej rundy, kiedy to w Zalewie wygrali 4:0. Jednak w meczu rewanżowym zadanie od początku wydawało się trudniejsze, ponieważ Kormoran nie mógł skorzystać z wszystkich piłkarzy. W wyjściowej jedenastce zabrakło na przykład wykartkowanych ostatnio w Gągławkach Michała Maja i Pawła Śnieżawskiego, ponadto zza linii bocznej mecz oglądali Kamil Maliszewski i Krzysztof Lipiński.

Mimo tego gospodarze poradzili sobie. Choć trzeba przyznać, że w pierwszej części spotkania mieli trochę szczęścia. Zalewianie dwa razy byli w sytuacjach sam na sam z bramkarzem, ale golkiper Kormorana Daniel Godlewski skutecznie bronił strzały gości. Po pierwszych 45 minutach był remis 0:0.

Kibice, którzy pojawili się na trybunach w Zwierzewie gole oglądali dopiero po zmianie stron. W międzyczasie goście obejrzeli dwie czerwone kartki co znacznie ułatwiło grę gospodarzom.

Kormoran Zwierzewo - Ewingi Zalewo 4:1 (0:0)

Bramki dla Kormorana: Daniel Góralski, Łukasz Kalwiński, Rafał Farasiewicz i Patryk Sulej
2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5