Kadetki SMS Ostróda ligową rywalizację zaczęły od 2. miejsca

2016-10-25 11:10:14(ost. akt: 2016-10-25 11:18:20)
Ostródzkie siatkarki turniej inauguracyjny zakończyły na 2. miejscu

Ostródzkie siatkarki turniej inauguracyjny zakończyły na 2. miejscu

Autor zdjęcia: SMS Ostróda

W hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji przy ul. Piłsudskiego rozegrany został turniej eliminacyjny I ligi wojewódzkiej kadetek w siatkówce. Rywalizację na 2. miejscu zakończyły siatkarki ostródzkiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego.
W turnieju eliminacyjnym w Ostródzie wystartowały trzy wiodące zespoły w województwie: SMS Ostróda, Zryw Iława oraz Sparta Braniewo. W pierwszym występie ostródzianki zagrały zbyt nerwowo, popełniły zbyt wiele własnych błędów i musiały uznać wyższość przeciwniczek. Ta porażka zdecydowała o tym, że występując przed własną publicznością siatkarki SMS Ostróda musiały zadowolić się 2. miejscem w turnieju

- Popełniliśmy zbyt wiele błędów w pierwszym meczu i to było konsekwencją przegrania meczu - stwierdził trener Michał Michalak. - Drugi mecz zagraliśmy już na swoim poziomie i wygraliśmy. Jest to dopiero pierwszy turniej eliminacyjny, plan minimum wykonaliśmy, a teraz czeka nas dodatkowa praca na treningach i wyeliminowanie błędów, abyśmy mogli wrócić na swój poziom gry w każdym spotkaniu i wałczyć o miejsce lidera w województwie.

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5