Juniorzy SMS Ostróda zwycięsko rozpoczęli rozgrywki ligowe

2016-10-11 10:51:59(ost. akt: 2016-10-11 11:05:47)
Juniorzy wygrali pierwszy mecz ligi wojewódzkiej

Juniorzy wygrali pierwszy mecz ligi wojewódzkiej

Autor zdjęcia: Archiwum SMS Ostróda

W hali Zespołu Szkół Zawodowych im. Staszica siatkarze z ostródzkiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego zainaugurowali rozgrywki ligi wojewódzkiej juniorów. Inauguracja wypadła efektownie, ponieważ podopieczni Jakuba Michalaka pokonali Truso Elbląg.
W juniorskiej lidze wojewódzkiej o mistrzostwo Warmii i Mazur walczy siedem zespołów. Na początek ligowej rywalizacji w sezonie 2016/2017 SMS Ostróda w hali przy ul. Wyszyńskiego podejmował rówieśników z elbląskiego Truso. Elblążanie nie byli zbyt wymagający dla podopiecznych trenera Jakuba Michalaka. Ostródzianie w czterech setach uporali się z siatkarzami z Elbląga.

- Jak na pierwszy mecz w sezonie był on dobry w naszym wykonaniu - informuje trener Michalak. - Wiemy nad czym musimy popracować przed kolejnym meczem, który na wyjeździe zagramy z Absolwentem Olsztyn.

• SMS Ostróda - Truso Elbląg 3:1

SMS wystąpił w składzie: J. Michałowski, G. Stempniak, M. Tadejewski, C. Waśniewski, S. Tuszyński, R. Szewczak, W. Jezierski, M. Olszewik, O. Krawczyk, D. Cieślak, O. Stanowicki, K. Lipnicki.

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5