Ostródzki „Salezjan” był najlepszy w turnieju siatkówki

2016-10-05 10:48:04 (ost. akt: 2016-10-05 10:59:40)
Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych rywalizowali w siatkówce i piłce nożnej

Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych rywalizowali w siatkówce i piłce nożnej

Autor zdjęcia: Archiwum organizatora

Na boisku wielofunkcyjnym przy ostródzkim Liceum Ogólnokształcącym Nr 1 w powiatowych turniejach szkół ponadgimnazjalnych uczniowie rywalizowali w siatkówce i piłce nożnej. Pod siatką poza zasięgiem innych zespołów byli uczniowie Liceum Salezjańskiego.
Blisko 200 uczniów wzięło udział we współzawodnictwie siatkarskim i piłkarskim. Turnieje siatkówki zdominowali podopieczni Marka Dudki z "Salezjana", którzy w rywalizacji dziewcząt i chłopców zajęli 1. miejsca w powiecie ostródzkim.

Za to sprawa tytułów mistrzowskich nie była już tak oczywista w turnieju piłkarskim. Wśród dziewcząt zagrały reprezentacje trzech ostródzkich szkół – ZSZ im. S. Petofi, LO im. J. Bażyńskiego i ZSR im. W. Witosa. Najlepsze okazały się piłkarki z popularnego "Ekonomika".

Jedna szkoła z Morąga (Zespół Szkół Licealnych) i cztery z Ostródy (Liceum Salezjańskie, ZSZ im. S. Petofi, LO im. J. Bażyńskiego i ZSR im. W. Witosa) wystąpiły w turnieju piłki nożnej chłopców. Morążanie pokonali koalicję ostródzkich drużyn i turniejowe zmagania zakończyli na 1. miejscu.2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5