Filiczkowski i Paczos najlepszymi oldbojami nad jeziorem Sajmino

2016-08-16 12:54:12 (ost. akt: 2016-08-16 13:22:55)
Oldboje już czwarty raz grali nad jeziorem Sajmino

Oldboje już czwarty raz grali nad jeziorem Sajmino

Autor zdjęcia: Archiwum OCSiR

Panowie po czterdziestce spotkali się na ostródzkiej plaży miejskiej. Okazją do spotkania był 4. Turniej Oldbojów w siatkówce plażowej. W zawodach wystartowało sześć par, a skończyło go pięć. Najlepsi byli Krzysztof Filiczkowski i Mirosław Paczos.
Jesienna aura przed rozpoczęciem 4. Turnieju Oldbojów skutecznie zniechęciła część zawodników, którzy wcześniej deklarowali swój udział. Ostatecznie do rywalizacji w zawodach organizowanych przez Ostródzkie Centrum Sportu i Rekreacji stanęło sześć par siatkarzy urodzonych po 1976 roku i starszych. Ze względu na słabą frekwencję zdecydowano, że turniej rozegrany zostanie systemem każdy z każdym.

Już w pierwszej grze kontuzja jednego z zawodników wykluczyła z turnieju parę Krzysztof Dembek/Marcin Kucharczuk. W związku z tym uczestnicy mieli do rozegrania po cztery mecze. W tej formule najlepsi okazali się Krzysztof Filiczkowski i Mirosław Paczos, którzy wygrali turniej z kompletem zwycięstw.

Na 2. miejscu na plaży miejskiej uplasowali się Andrzej Olszewik i Mariusz Licznerski, a 3. miejsce wywalczyli Piotr Jaworski ze Zbigniewem Wawrowskim.


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5