Płomień Turznica rozgromił juniorów Akademii Piłkarskiej Ostróda

2016-08-14 20:02:48 (ost. akt: 2016-08-14 20:31:43)
Na boisku w Turznicy górą byli piłkarze Płomienia

Na boisku w Turznicy górą byli piłkarze Płomienia

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Jedni przygotowują się do startu rozgrywek w grupie 3 klasy A, drudzy za kilkanaście dni rozpoczną ligę wojewódzką juniorów młodszych. Płomień Turznica i młodzież z AP Ostróda rozegrały mecz kontrolny, który zakończył się wysokim zwycięstwem tych pierwszych.
Pojedynek z Płomieniem był trzecim w ciągu tygodnia meczem kontrolnym rozegranym przez juniorów młodszych AP Ostróda. Wcześniej podopieczni Piotra Garnusza pokonali 3:1 DKS Dobre Miasto i przegrali 1:4 z Gedanią Gdańsk. Wtedy jednak zawodnicy z ostródzkiej akademii rywalizowali z rówieśnikami. Tymczasem w trzecim sparingu w Turznicy naprzeciwko juniorów z Ostródy stanęła drużyna seniorów, w której składzie zagrali m.in. byli piłkarze Sokoła Paweł Mazik, Radosław Teliszewski czy Jakub Skirzewski.

W tym spotkaniu decydujące okazały się warunki fizyczne i większe boiskowe doświadczenie. Górą w tym pojedynku byli piłkarze Płomienia, którzy wygrali aż 9:2. Najskuteczniejszy w zespole gospodarzy był strzelec trzech goli Paweł Mazik.

Płomień Turznica - AP Ostróda 9:2

Gole: Paweł Mazik 3, Łukasz Baran 2, Adam Pietrulewicz 2, Radosław Teliszewski, Jakub Liberacki (Płomień); Daniel Kleber, Konrad Komar (AP Ostróda).2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5