Ostróda. Nowe technologie dla opornych (i nie tylko:D)

2016-02-22 21:23:28 (ost. akt: 2016-02-22 21:26:10)

Autor zdjęcia: sxc.hu zdjęcie ilistracyjne

Prowadzisz organizację pozarządową i nie wiesz jak wykorzystując internet dotrzeć do większej liczby odbiorców? Chcesz tworzyć świetne kampanie promocyjne lub myślisz o zbiórkach środków na portalach crowdfundingowych ale nie wiesz jak się za to zabrać?
Wasza organizacja chciałby mieć stronę w internecie, pocztę e-mail czy profil na Facebooku, ale nie wiesz czy was na to stać?
Chcesz lepiej zarządzać swoją organizacją / instytucją i realizować skutecznie wiele projektów?
Na te i na wiele innych pytań o praktyczne zastosowanie nowych technologii w pracy Twojej organizacji czy instytucji znajdziesz odpowiedzi podczas praktycznych szkoleń programu Nowe Technologie Lokalnie.

Stowarzyszenie RzeczJasna dołączyło do programu Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego i od marca startuje z nowym cyklem spotkań w ramach Wolnego Uniwersytetu. Zawsze w pierwszą sobotę miesiąca.

Zapraszamy pracowników, członków oraz wolontariuszy organizacji pozarządowych oraz instytucji kultury i szkół, lokalnych liderów i aktywistów społecznych na bezpłatne szkolenia.
Zapisz się już dziś - liczba miejsc ograniczona!

Skorzystaj z FORMULARZA ZAPISU (link: http://goo.gl/forms/CdkiqxbiSp) lub pisz na adres: kinga.wisniewska@technologielokalnie.pl

Startujemy 05.marca o godz. 16:00 na Dworcu RzeczJasna w Ostródzie (ul. Słowackiego 13) - szczegółowy program spotkań już wkrótce :)

Szkolenia poprowadzi Kinga Wiśniewska – Mobilny Doradca programu Nowe Technologie Lokalnie realizowanego przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Więcej o programie Nowe Technologie Lokalnie i Mobilnych Doradcach na: http://www.technologielokalnie.pl/wsparcie-i-produkty/#ta

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
 Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: RzeczJasna

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5