W halowej piłkarskiej R-GOL Lidze zainaugurowali drugą rundę

2016-01-26 09:54:40 (ost. akt: 2016-01-26 10:19:58)
Mecze Apotexu z Ostróda Yacht zakończyły pierwszą i rozpoczęły drugą rundę R-GOL Ligi

Mecze Apotexu z Ostróda Yacht zakończyły pierwszą i rozpoczęły drugą rundę R-GOL Ligi

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

W drugiej rundzie drużyny biorące udział w rozgrywkach halowej R-GOL Ligi zostały podzielone na dwie grupy. Na początek zmagań grupowych raczej nie było większych niespodzianek. Mocnym uderzeniem drugą rundę zaczęli ubiegłoroczni mistrzowie z Winnersa.
Drugą rundę wszystkie drużyny rozpoczęły z wyzerowanym licznikiem. Czyli w grupie mistrzowskiej, gdzie grają cztery zespoły - Ostróda Yacht, Apotex, Winners, Krysio - oraz w drugiej, w której występują trzy ekipy - Morliny, N-Invest, M jak Meble.

Podczas inauguracyjnych zmagań w grupie mistrzowskiej zmierzyły się dwie drużyny, które rywalizowały z sobą w ostatniej kolejce rundy zasadniczej - Ostróda Yacht i Apotex. W pierwszym spotkaniu lepsi byli "jachciarze", którzy wygrali 3:2. Ale już w pierwszym starciu w grupie mistrzowskiej olsztynianie z Apotexu zrewanżowali się z nawiązką, po wygrali 3:1. Obrońcy tytułu mistrzowskiego z Winnersa mieli łatwą przeprawę w starciu z Krysio. Po dwa gole dla mistrzów strzelili Karol Narojczyk, Marek Śnieżawski i Roman Śnieżawski, a Winners wygrał 6:2.

W drugiej grupie, gdzie zespoły w hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji rywalizują o miejsca 5-7 w R-GOL Lidze rozegrany został jeden mecz. Na początek zespół M jak Meble 4:2 pokonał N-Invest.

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5