Cuba de Zoo świętuje piąte urodziny!

2015-11-20 11:00:00 (ost. akt: 2015-11-20 10:56:34)

Autor zdjęcia: Materiały promocyjne zespołu

Centrum Kultury w Ostródzie zaprasza na kolejny rockowy koncert w amfiteatrze. Tym razem w Barbórkę, w piątek 4 grudnia ze specjalnymi pozdrowieniami od Mikołaja (każdy uczestnik koncertu otrzyma od zespołu prezent niespodziankę) będziemy świętować 5-lecie ostródzkiego zespołu CUBA DE ZOO.
Cuba de Zoo to jeden z ulubionych zespołów dziennikarzy Radiowej Trójki. Ich utwory często goszczą na antenach stacji radiowych Trójki, Jedynki, RDC, Radia Szczecin, Radia Gdańsk, Radia Olsztyn i wielu innych. 
Zespół obecnie jest na etapie wydawania swojej trzeciej płyty „Ciałokształt” i będziemy mieli okazję po raz pierwszy wysłuchania utworów z tego krążka na koncercie w Ostródzie.


Cuba de Zoo to trzy osoby i jako trio stawia na trzy elementy: energię, melodie i dobre polskie teksty. Udało się to bardzo w przypadku debiutanckiego albumu „Rozkaz” oraz na kolejnej płycie „Trucizna”, obu wydanych przez Mystic Production. 
Koncerty Cuba de Zoo to potężna dawka energii i szczera radość grania.

Przed Cubą de Zoo wystąpi gość specjalny: zespół FOSFOR, który istnieje na polskiej scenie od wielu lat. Przez te kilkanaście lat zagrali dziesiątki koncertów w całej Polsce, często u boku największych gwiazd polskiej sceny metalowej i alternatywnej ( TSA, Acid Drinkers, Coma, Hunter,Turbo, Armia,Dezerter ). Jako jedni z pierwszych postawili na komputeryzację i samodzielnie nagrali dwie płyty: w 2001 NO MOTIVE, a w 2008 EP DEFY. Po kilku latach ciszy postanowili wejść do studia i zarejestrować nowy materiał. Dziś mogą pochwalić się nową płytą „LIFE IN FLAMES”.

Zapraszamy: 4|12 OSTRÓDA | Sala kameralna amfiteatru
 BRAMKA: 20.00
 START: 20.30
 BILETY – 10 zł w przedsprzedaży /15 zł w dniu koncertu do nabycia w amfiteatrze.Zapraszamy do lektury


Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5