Niedługo rusza halowa R-GOL Liga, OCSiR zaprasza na zebranie

2015-11-13 19:06:42(ost. akt: 2015-11-13 12:52:06)
W poprzedniej edycji "ostródzkiej halówki" najlepsi byli piłkarze Winnersa (białe stroje)

W poprzedniej edycji "ostródzkiej halówki" najlepsi byli piłkarze Winnersa (białe stroje)

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Większość regionalnych lig piłkarskich zakończyło już jesienne zmagania o ligowe punkty na świeżym powietrzu. Oznacza to, że niedługo wystartują futbolowe rozgrywki w halach. Do nowego sezonu przygotowuje się Ostródzkie Centrum Sportu i Rekreacji, które zaprasza na zebranie kapitanów drużyn.
Ostródzkie zmagania piłkarskie w hali mają ponaddwudziestoletnią historię. Kiedyś rywalizacja odbywała się w ramach struktur TKKF, później organizację przejął nieistniejący Międzyszkolny Ośrodek Sportowy, a od kilkunastu sezonów zajmuje się tym Ostródzkie Centrum Sportu i Rekreacji. Rozgrywki miały swoje tłuste i chude lata. Od tego roku organizatorzy tzw. "ostródzkiej halówki" chcą wrócić do lat jej świetności. W tym celu nawiązali współpracę z ostródzką firmą sportową i w sezonie 2015/2016 drużyny na parkiecie hali OCSiR zagrają w R-GOL Lidze.

W poprzedniej edycji "ostródzkiej halówki" mistrzostwo zdobyli piłkarze Winnersa. Następnego mistrza Ostródy poznamy za kilka miesięcy. Tymczasem skoro zakończyły się już jesienne rozgrywki na boiskach piłkarskich IV ligi, klas okręgowej oraz A i B, to najwyższy czas wybiec na halowe parkiety. Dlatego zapraszamy na spotkanie organizacyjne kapitanów drużyn zainteresowanych udziałem R-GOL Lidze 2015/2016. Zebranie odbędzie się w najbliższy poniedziałek (16 listopada) w hali przy ul. Kościuszki w pokoju nr 29 – I piętro. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.

Zapraszamy do lektury


2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5