Sparingowy wrzesień siatkarek i siatkarzy SMS Ostróda

2015-09-15 10:07:11(ost. akt: 2015-09-15 10:14:13)
Zawodnicy SMS Ostróda mają pracowity wrzesień

Zawodnicy SMS Ostróda mają pracowity wrzesień

Autor zdjęcia: Archiwum SMS Ostróda

Już w sierpniu serię gier sparingowych rozpoczęli zawodnicy Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Ostródzie. Gry kontrolne są elementem przygotowań do rozgrywek, które już niebawem czekają młodych ostródzkich siatkarzy.
Wrzesień jest dla siatkarek i siatkarzy z ostródzkiego pracowitym miesiącem po letnich zgrupowaniach. - Najmłodsi młodziczki i kadetki już pod koniec sierpnia wzięli udział w turnieju sparingowym w Rumi – informuje Michał Michalak, jeden z trenerów w SMS Ostróda.

Później siatkarki SMS zagrały w Lidzbarku Welskim i Olsztynie. Kadeci natomiast rozpoczęli sparingi w Malborku, a następnie rozegrali mecz rewanżowy z Malborkiem w Ostródzie. Później młodzicy wraz z trenerem Jakubem Michalakiem udali się do Kętrzyna na turniej treningowy.

- Bardzo fajnie, że możemy sparować i grać, aż tyle spotkań, popróbowaliśmy kilku ustawień i sprawdziliśmy naszych zawodników na różnych pozycjach – dodaje M. Michalak. - Takie gry kontrolne dają więcej niż trening i mam nadzieję, że zaprocentuje to w przyszłości.

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5