Weekend z motocrossem i wyścigiem wraków na torze w Grabinku

2015-05-15 09:25:59 (ost. akt: 2015-05-15 14:51:48)
"Chrupek" już jest gotowy na niedzielny "Złom-racing" w Grabinku

"Chrupek" już jest gotowy na niedzielny "Złom-racing" w Grabinku

Autor zdjęcia: Archiwum organizatora

Stłuczki, wywrotki i dachowania aut będą do zobaczenia w niedzielę na torze crossowym w podostródzkim Grabinku. - Tego jeszcze nie robiliśmy na naszym torowisku, myślę, że będzie to przednia zabawa, dlatego zapraszam do nas - mówi Przemysław Wolak, organizator weekendu ze sportami motorowymi w Grabinku.
Sobota i niedziela (16-17 maja) na torze crossowym w Grabinku pod Ostródą to starty motocrossowe i wyścigi samochodowych wraków pod nazwą "Złom-racing". Przez dwa dni w Grabinku będzie można podziwiać popisy motocrossowców, którzy wezmą udział w treningach z wyścigami. Swój udział zapowiedziało około 40 zawodników. Wśród uczestników będzie m.in. Joanna Miller, wielokrotna mistrzyni Polski, która w tym sezonie stratuje w wyścigach w USA. Próbkę swoich nieprzeciętnych umiejętności pokaże też gwiazda Motoklubu Grabinek Luis Carstens.
W sobotę i niedzielę wyścigi crossowe wystartują ok. godz. 12. Zaś wszystko zakończy niedzielny wyścig złom-race, w którym wystartują samochody o maksymalnej wartości 1000 zł. - Liczymy na start około dziesięciu aut, będzie to bardzo widowiskowe, stłuczki, wywrotki i wiele innych akcji, wystartujemy około godziny 14 – mówi Przemysław Wolak, organizator imprezy. - Zapraszamy wszystkich na nasz tor, bo będzie naprawdę bardzo ciekawie.

Zapraszamy do lektury


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5