Motocykliści rozpoczynają sezon. Z koncertami i dronem!

2015-04-11 11:05:36 (ost. akt: 2015-04-11 12:02:16)

Autor zdjęcia: Archiwum organizatora

Grupa MOTONICI i Klub LOFT66 organizuje w sobotę 11 kwietnia w Iławie otwarcie sezonu motocyklowego 2015. Swój udział zapowiedzieli motocykliści z całego województwa, m.in. z Olsztyna, Ostródy, Nowego Miasta Lub. i Lubawy.
To będzie największa i najgłośniejsza impreza motoryzacyjna w tej części regionu! Mile widziani są wszyscy zainteresowani, zmotoryzowani, niezmotoryzowani oraz pasjonaci tematyki motoryzacyjnej.

Zbiórka odbędzie się o godzinie 15:00 na parkingu pod basenem miejskim (ul. Biskupska 2). O godzinie 15:30 nastąpi poświęcenie motocykli. Na pełną mszę zapraszamy dzień później tj. w niedzielę 12 kwietnia, na godzinę 12:30 do kościoła Św. Andrzeja Boboli na Lipowym Dworze w Iławie. 


— Przy basenie będziemy około godziny, aby mieszkańcy miasta mogli obejrzeć nasze maszyny, porozmawiać z motocyklistami - mówi Dariusz Ziółkowski, organizator imprezy. O godz. 16:00 ruszy parada motocyklowa ulicą Biskupską, Konstytucji 3 Maja, Niepodległości, Królowej Jadwigi, Sobieskiego, Andersa, Wojska Polskiego, Ogrodową, Wyszyńskiego i zakończy się na ul. Lubawskiej przy klubie LOFT66. Odbywać się ona będzie zgodnie z przepisami ruchu drogowego. Paradę poprowadzi w stylowym kabriolecie Piotr Ambroziak (szef wydziału promocji miasta). Zaraz po paradzie już przy klubie zaczynamy cztery motocyklowe konkursy sprawnościowe, w tym jedna konkurencja typowo dla pań. Na uczestniczki i uczestników czekają atrakcyjne nagrody wiec naprawdę warto brać udział w konkurencjach.

Pokazy, przejażdżki, konkursy i koncerty

Główne imprezy i atrakcje odbędą pod klubem, a wieczorem w klubie LOFT66 (ul. Lubawska). Wstęp na imprezę plenerową, która będzie odbywała się na zewnątrz klubu jest wolny. Natomiast o godz. 20:00 rozpoczną się biletowane koncerty. Wstęp na nie kosztuje 15 zł (motocykliści zapłacą 5 zł).


Co jeszcze w programie imprezy?

• wystawa starych motocykli i samochodów; 

• pokaz pierwszej pomocy z użyciem fantoma przeprowadzony przez ratowników PCK Iława;

• pojawi się grupa NO LIMIT z Olsztyna (organizator wyścigów na ľ mili ) ze swoimi mega mocnymi pojazdami; będzie to prezentacja i zaproszenie na ich imprezę

• będzie można zobaczyć i przejechać się pojazdami typu buggy a także jako atrakcja pojawi się poduszkowiec
;
• jeśli chcesz sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie też będzie taka możliwość ponieważ team ASG zaprezentuje swoje militaria, szpej i zasady działania replik

• swoje umiejętności manualne zaprezentuje też Michał, który pokaże jak się robi tatuaż

• chciałbyś pamiątkową fotkę z imprezy? Żaden problem, będzie można całkowicie za darmo skorzystać z FOTOBUDKI.


W klubie czeka nas moc atrakcji, przewidziana jest m.in. projekcja filmu o tematyce motocyklowej oraz koncerty zespołów – NOAMEKUP i TWB. Wytrwałych czeka miła niespodzianka.
Będzie też możliwość zostawienia motocykla na zamkniętym parkingu, a dla osób z daleka informacja o niedrogich noclegach.

Całość imprezy będzie nagrywana m.in. przez dron.

 mr


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Transplantologia #1710477 | 5.172.*.* 11 kwi 2015 19:49

    Się cieszy.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5