Paweł Dawidowicz już po weselu! Odbyło się w Warlitach Wielkich

2024-07-10 12:40:25(ost. akt: 2024-07-10 12:45:46)
Z kolegami z klubu Sokół Ostróda, gdzie stawiał pierwsze kroki jako zawodnik

Z kolegami z klubu Sokół Ostróda, gdzie stawiał pierwsze kroki jako zawodnik

Autor zdjęcia: arch. Sokół Ostróda

Reprezentant piłkarskiej kadry Polski Paweł Dawidowicz, w sobotę 6 lipca świętował jeden z najważniejszych dni w swoim życiu. Już rok temu wziął ślub z Zuzanną, także pochodzącą z Ostródy, a pierwsze wspólne chwile jako małżeństwo świętowała wtedy na odległej Sri Lance. Teraz zaprosił bliskich i znajomych na wesele zorganizowane pod Ostródą.
Do wspólnej zabawy zaprosił szerokie grono najbliźszych, przyjaciół, znajomych i kolegów z boiska, także z Włoch. Był wielki tort i pokaz fajerwerków. Wesele odbyło się w Warlitach Wielkich koło Ostródy.

Sądząc po zdjęciach umieszczonych przez kadrowicza i znajomych młodej pary, impreza się udała. Oby kolejne dni Pawła oraz jego żony były równie szampańskie. Czego im serdecznie życzymy!

Posypały się gratulacje od dawnych kolegów z Sokoła Ostróda, gdzie Paweł stawiał pierwsze piłkarskie kroki, które zaprowadziły go do reprezentacji Polski i europejskich klubów piłkarskich:
„Z okazji ślubu składamy najserdeczniejsze życzenia naszemu wychowankowi, Pawłowi Dawidowiczowi!
W imieniu całego klubu życzymy Wam, aby każdy dzień Waszego wspólnego życia był pełen miłości, radości i sukcesów. Niech Wasza droga będzie usłana szczęściem i niezapomnianymi chwilami. Serdeczne gratulacje!” — napisali koledzy na profilu klubu.

Był weselny tort!
Instagram P. Dawidowicza


Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5