Robert Horodyłowski zwycięzcą zawodów strzeleckich

2024-05-15 22:31:38(ost. akt: 2024-05-15 22:38:13)

Autor zdjęcia: arch. Policja

W niedzielę na strzelnicy w miejscowości Kaczory odbyły się Zawody Strzeleckie o Puchar Prezesa Warmińsko - Mazurskiego Związku Strzelectwa Sportowego gdzie w kategorii pistoletu sportowego zwycięzcą został ostródzki policjant asp.szt. Robert Horodyłowski.
W minioną niedzielę (12.05.2024r.) na strzelnicy Klubu Strzeleckiego GARDA w Kaczorach odbyły się zawody strzeleckie. W turnieju tym udział wziął policjant z Ostródy - asp.szt. Robert Horodyłowski. Występ w tym konkursie okazał się dla funkcjonariusza bardzo udany. Został on zwycięzcą w konkurencji pistoletu sportowego gdzie do tarczy strzelano z odległości 25 metrów. Funkcjonariusz za swoimi plecami pozostawił 41 konkurentów zdobywając tym samym Puchar Prezesa Warmińsko-Mazurskiego Związku Strzelectwa Sportowego.

Asp. szt. Robert Horodyłowski pasjonuje się strzelectwem sportowym od 34 lat. Od wielu lat odnosi sukcesy w tej dyscyplinie. Na jego koncie znajdują się liczne zwycięstwa w zawodach rangi krajowej. Na co dzień pełni służbę na stanowisku zastępcy oficera dyżurnego Komisariatu Policji w Morągu. Jest również instruktorem wyszkolenia strzeleckiego oraz kierownikiem sekcji strzeleckiej w Policyjnym Klubie Sportowym MAZURY. Swoją wiedzę w zakresie strzelectwa przekazał już wielu policjantom, którzy mieli możliwość służyć w ostródzkiej jednostce.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5