Dziewczyny w Warmii i Mazur w półfinale konkursu Miss Polski [GALERIA]

2024-04-15 11:43:30(ost. akt: 2024-04-15 23:49:22)

Autor zdjęcia: Biuro Miss Polski

Znamy już półfinalistki konkursu Miss Polski 2024! Wśród nich znalazły się 4 reprezentantki województwa warmińsko- mazurskiego. Trzy pochodzą z Ostródy!
W tym roku po raz 35. zostanie wybrana najpiękniejsza Polka. Hotel Mistral w Markach pod Warszawą gościł aż 162 ćwierćfinalistki konkursu Miss Polski 2024, spośród których zostało wybrane 60 wspaniałych półfinalistek z całej Polski. Wśród nich znalazły się Aneta Czarnowska, Wiktoria Dmuchowska, Weronika Kietlińska i Weronika Piątek, które reprezentują województwo warmińsko-mazurskie. 


Aneta Czarnowska ma 27 lat i pochodzi z Ostródy. Jej pasją jest matematyka, którą miała okazję studiować w Krakowie. Jeszcze w czasach szkolnych wygrywa la konkursy i olimpiady matematyczne. Aktualnie pracuje w dziale finansowym, w jednej z korporacji. Jej drugą miłością jest sport, od kilku lat trenuje tenisa ziemnego oraz tańczy high heels, a kiedyś grała w siatkówkę plażową. W wieku 19-tu lat odbyła podróż po Argentynie i Chile wraz z ostródzkim podróżnikiem Janem Witkowskim. 


19-letnia Wiktoria Dmuchowska mieszka w Mrągowie i jest tegoroczną maturzystką. Przez 5 lat grała w drużynie siatkarskiej. Jej marzeniem jest podróżować, a wymarzoną destynacją są Włochy. Uwielbia ich kuchnię i kulturę. W wolnej chwili rysuje. 


Weronika Kietlińska  pochodzi z Ostródy i ma 25 lat. W wieku 19 lat przeprowadziła się na studia do Warszawy i mieszkała tam 6 lat. Od 13 roku życia pracowała jako modelka, a od 4 lat prowadzi działalność gospodarczą razem z mamą, gdzie świadczą usługi księgowe. Kiedyś trenowała taniec towarzyski, a jej marzeniem jest odwiedzić Honolulu. 


24-letnia Weronika Piątek urodziła się w Ostródzie, ale wychowała się na Islandii. Studiuje zarządzanie Na co dzień pracuje jako project manager i content creator. Pasjonuje się rozwojem osobistym oraz rozwijaniem marki własnej w social mediach. Marzy by popłynąć na Bora-Bora. 
Dziewczyny będą ubiegać się teraz o nominacje do grona finalistek konkursu, a wśród nich jest przyszła Miss Polski 2024.


— Półfinalistki ponownie spotkają się ze sobą już 26 kwietnia, gdzie w hotelu Kolumna Park pod Łodzią odbędzie się Półfinał Miss Polski 2024 — informuje Dominika Staniaszek, rzecznik prasowy konkursu Miss Polski. — Na dziewczyny będzie czekać tam mnóstwo niespodzianek, ale także i nowe wyzwania. Podczas emocjonującego weekendu dowiemy się także które z 60-ciu dziewczyn dostanie się do grona Finalistek Miss Polski 2024 i stanie na scenie podczas Gali Finałowej.

Jubileuszowa 35-ta Gala Finałowa Konkursu Miss Polski 2024 odbędzie się 5 lipca w Nowym Sączu, podczas trzydniowego Festiwalu Piękna w urokliwej Małopolsce.  Koronę laureatce przekaże Angelika Jurkowianiec - Miss Polski 2023.


Piękne dziewczęta zobaczymy w finale:


Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5