Opowieść o zwykłych ludziach

2024-04-10 10:35:15(ost. akt: 2024-04-12 11:13:23)
15 kwietnia "Przystań z Kulturą" zaprasza na godz. 18:00 na kolejny teatralny poniedziałek. Gościem biblioteki będzie Dorota Reszke, która wystąpi z monodramem "Kryśka i mężczyzna idealny".
Życie tytułowej Kryśki kręci się wokół pracy zawodowej, obowiązków domowych i plotek z koleżankami. Kobieta tkwi w przekonaniu, że jej życie nie jest może idealne, ale wszystko ma pod kontrolą. Pewnego dnia jej poukładany świat przestaje istnieć – Kryśka zastaje męża w dwuznacznej sytuacji z sąsiadką.

Dynamiczna treść, zabawne sytuacje i nagłe zwroty akcji. To wszystko w monodramie "Kryśka i mężczyzna idealny”.
Dorota Reszke, jest dyrektorem Biblioteki Miejskiej w Łebie. Jej pasją jest tworzenie opowieści o zwykłych ludziach. Jest pomysłodawczynią i założycielką niezależnego teatru "TRZECI DZWONEK".

— Nie ma dla mnie większej satysfakcji niż widzieć swoje dzieło ożywione na scenie. Moja twórczość jest pełna emocji, niezwykłych postaci i ważnych przesłań. Jestem obserwatorką otaczającego mnie świata, a moje scenariusze są pełne wielowymiarowych bohaterów. Tworzenie dla mnie to nie tylko praca, ale przede wszystkim sposób na życie, który daje mi radość i spełnienie. Swoją wyobraźnię i pasję kieruję na różne tematy i gatunki, jednak w każdym z nich staram się dotrzeć do ludzi i przekazać im coś ważnego i inspirującego. Moje prace są moją wizytówką, która mówi o mnie więcej niż słowa. Zapraszam do odkrywania mojego świata poprzez moje scenariusze i książki — mówi autorka.
Bezpłatne wejściówki dostępne są w Bibliotece - pok. 110 lub 114.

Gdzie? Biblioteka Multimedialna Powiatu Ostródzkiego "Przystań z Kulturą, ul. Jana III Sobieskiego 9
Kiedy? Poniedziałek 15 kwietnia br.
O której? Godz. 18

Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5