Robert Dobkowski nowym trenerem Śniardw

2021-07-14 08:00:00 (ost. akt: 2021-07-14 07:58:51)

Autor zdjęcia: Mazur Ełk

Lada dzień Śniardwy zainaugurują okres przygotowawczy do nowego sezonu. Zielono-niebiescy treningi rozpoczną już pod wodzą nowego szkoleniowca, którym został Robert Dobkowski.
Nowy trener Śniardw legitymuje się licencją UEFA A, a w przeszłości pełnił funkcję zarówno pierwszego trenera jak i asystenta trenera zespołu seniorów Mazura Ełk, oraz szkoleniowca drużyn młodzieżowych ełckiego klubu. Przez wiele lat reprezentował Mazura także jako zawodnik.

– Z Robertem znamy się od wielu lat i jestem przekonany, że pomoże nam w realizacji planów jakie mamy odnośnie zespołu seniorów. Jego dużym atutem jest to, że zna realia zarówno seniorskiej jak i młodzieżowej piłki. Co także ważne, kończymy pewien etap z grającymi trenerami, bo nie do końca ten mechanizm się sprawdzał. – mówi prezes Śniardw, Paweł Kubrowski.

– Drużyna wymaga sporego przemeblowania i wprowadzenia młodej krwi. Jest to zadanie trudne i długotrwałe, ale konieczne do realizacji jeśli chcemy myśleć o sukcesach w przyszłości. To także doskonały moment dla młodych zawodników aby dołączyć do zespołu i spróbować swoich sił, dlatego też wszystkich serdecznie zapraszamy do udziału w treningach. – dodaje.

Śniardwy Orzysz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5