W Squadzie gwiazdy TV, oktagonu i... dzieci

2021-06-02 08:02:42 (ost. akt: 2021-06-02 08:06:06)

Autor zdjęcia: Squad Inicjatyw Polany Kultury w Orzyszu

W Squadzie Inicjatyw Polany Kultury wciąż pełne ręce roboty. Nasi specjaliści od "motoryzacji terenowej" trafili w ostatnich dniach na celownik m.in. kamer telewizyjnych oraz... dzieci.
Jako pierwszy, w weekend, Squad odwiedził Borys Mańkowski. Słynny zapaśnik i zawodnik MMA (znany w Polsce m.in. jako posiadacz pasa mistrzowskiego federacji KSW) walczył w Orzyszu o... uwagę ogólnopolskiej widowni. Do swego bogatego CV od niedawna wpisać może bowiem prowadzenie programu telewizyjnego dla TVN Turbo.

Jego ekipa stawiła się na miejscu m.in. z rowerami elektrycznymi, by — przy wsparciu miejscowych speców od motoryzacji — przetestować ich przydatność w warunkach zdecydowanie trudniejszych niż "miejskie". Trasa ulokowana tuż przy słynnym poligonie nadawała się do tego bardziej niż znakomicie. Efekty pracy ekipy filmowej będą dostępne już wkrótce.

Obrazek w tresci

fot. Squad Inicjatyw Polany Kultury w Orzyszu

1 czerwca cały powiat tętnił Dniem Dziecka. Wszystkie miasta, stowarzyszenia i instytucje prześcigały się swymi ofertami dla najmłodszych. Squad Inicjatyw Polany Kultury postawił na gry terenowe. I — jeśliby oceniać po uśmiechach dzieci ze szkoły podstawowej, które tłumnie odwiedziły zmotoryzowanych — był to w tym przypadku strzał w dziesiątkę.

Kamil Kierzkowski

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5