ArysMors oficjalnie zakończył sezon. Pogoda zgłosiła sprzeciw

2021-04-25 19:14:06 (ost. akt: 2021-04-25 19:20:40)

Autor zdjęcia: Strażacki Klub Morsów ArysMors

REKREACJA || Specjaliści od kąpieli w przeręblach spod szyldu ArysMors oficjalnie zakończyli dziś sezon na morsowanie. Pogoda jednak... jakby nie chciała się z tym faktem pogodzić.
Tegoroczna zima ewidentnie przypadła do gustu wszystkim morsom w Polsce. Niełatwe realia spowodowały, że – poza "starymi wyjadaczami" – przy przekraczających 20 stopni mrozach w lodowatej wodzie meldowały się wciąż nowe osoby. Cel był oczywisty: budowanie odporności (także przeciw wirusom) oraz, po prostu, świetna zabawa w pozytywnym towarzystwie.

Za pasem maj, gruba pokrywa lodowa pozostaje jedynie wspomnieniem. Wzrost temperatury sprawił, że nasze morsy zdecydowały się powiedzieć "do widzenia" morsowaniu w tym sezonie. Dziś, w niedzielę, odbyć miało się gorące pożegnanie. Tak też się stało, choć "na dzień dobry" wyraźnie się ochłodziło, sypnęło śniegiem...

Po tradycyjnej kąpieli na solidną ekipę ArysMors czekało już ognisko, przy którym można było się nie tylko rozgrzać, ale i... snuć plany o kolejnych lodowych podbojach.

— Dziękuję wszystkim, którzy dotarli. Ci, którzy nie dotarli, niech żałują i cierpliwie czekają. Następne morsowanie w październiku — podsumował prezes Mariusz Semenowicz.

Więcej zdjęć TUTAJ

kk

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5