Aspirant Łukasz Kawecki nowym Komendantem Komisariatu Policji w Orzyszu

2020-03-20 14:48:25(ost. akt: 2020-03-20 14:51:33)
Asp. Łukasz Kawecki (z lewej)

Asp. Łukasz Kawecki (z lewej)

Autor zdjęcia: KPP Pisz

Komendant Powiatowy Policji w Piszu powołał na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Orzyszu asp. Łukasza Kaweckiego. Policjant ten jest dobrze znany mieszkańcom miasta i gminy, gdyż wiele lat pracował w tym komisariacie jako dzielnicowy.
W piątek (20 marca) Komendant Powiatowy Policji w Piszu powołał na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Orzyszu asp. Łukasza Kaweckiego. Mł. insp. Marcin Kubas wręczył uroczyście akt powołania nowemu Komendantowi życząc mu powodzenia w dowodzeniu tą jednostką oraz w zapewnieniu bezpieczeństwa mieszkańcom miasta i gminy Orzysz.

Aspirant Łukasz Kawecki jest doświadczonym i dobrze znany mieszkańcom policjantem. Swoją służbę w Policji rozpoczął w 2002 roku w Oddziałach Prewencji Policji w Łodzi. Trzy lata później przeniósł się do Komisariatu Policji w Orzyszu, z którym związany jest do dnia dzisiejszego. Przez osiem lat był dzielnicowym, a od sierpnia ubiegłego roku pełnił obowiązki Komendanta KP Orzysz. Z dniem 21 marca 2020 roku powołany został na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Orzyszu.

KPP Pisz

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5