OFICJALNIE. Debata Włodkowski-Okuniewski już w piątek!

2018-10-12 12:25:24 (ost. akt: 2018-10-12 19:58:22)

Autor zdjęcia: KK

WYBORY/// Klamka zapadła. 19 października w budynku orzyskiego MOSiR odbędzie się zorganizowana przez Gazetę Piską debata wyborcza. W szranki o głosy mieszkańców staną ubiegający się o reelekcję p. Zbigniew Włodkowski oraz p. Tadeusz Okuniewski. Start o godzinie 18:00.
Wraz z kandydatami opracowaliśmy warunki akceptowalne przez każdą ze stron. Obaj panowie ubiegający się o fotel burmistrza Orzysza będą mieli okazję do autoprezentacji i podsumowań, lecz - naturalnie - najważniejszym punktem spotkania będzie szereg pytań, z którymi przyjdzie im się zmierzyć.

Pytania będą pochodziły łącznie z trzech stron:

1) pytania od redakcji i czytelników Gazety Olsztyńskiej/Gazety Piskiej.
Korzystając z okazji gorąco zachęcamy do przesyłania Waszych propozycji pytań. Jeśli coś Was nurtuje, coś Was ciekawi - to pierwsza z możliwości. Na Wasze propozycje czekamy do poniedziałku rano (15 października, godzina 8:00) na naszej redakcyjnej skrzynce e-mail (pisz@gazetaolsztynska.pl). Prosimy w temacie wiadomości o dopisek: "PROPOZYCJA PYTANIA DO DEBATY". Wybierzemy najciekawsze.

2) pytania od publiczności.

Zgromadzeni w budynku MOSiR goście będą mogli zadać własne pytania kandydatom za pomocą dwóch schematów:
- pośredniego: przez zapisanie ich na wcześniej przygotowanych przez organizatorów kartkach i umieszczenie w specjalnym pojemniku (następnie prowadzący - w trakcie debaty - wylosuje określoną wcześniej przez kandydatów liczbę kartek/pytań).
- bezpośredniego: prowadzący podejdzie z mikrofonem do określonej wcześniej przez kandydatów liczby zgłaszających się z pytaniem gości.

3) pytania kandydatów.
Obaj kandydaci będą mieli prawo do zadania jednego pytania bezpośrednio swemu oponentowi.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

KK

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5