Śniardwy przegrywają z Mamrami

2015-03-09 08:39:18(ost. akt: 2015-03-09 10:55:45)

Autor zdjęcia: Archiwum Śniardwy Orzysz

Szósty mecz kontrolny w okresie przygotowawczym do rundy rewanżowej V Ligi mają za sobą podopieczni Pawła Konopki.
W sobotę w Kętrzynie rywalem zielono-niebieskich były IV-ligowe Mamry Giżycko. Spotkanie zakończyło się skromną wygraną zespołu z Giżycka. Jedyna bramka padła w 25 minucie gry, kiedy to po niefortunnej interwencji piłkę w bramce Śniardw umieścił obrońca zielono-niebieskich Jan Sidorowicz. W kolejnym sparingu rywalem Śniardw będzie KS Śniadowo. Spotkanie rozegrane zostanie w najbliższą niedzielę w Łomży.

źródło: Śniardwy Orzysz


Śniardwy: Patryk Kleczkowski, Nikodem Kutnik – Radosław Laszkowski, Robert Maniurski, Jan Sidorowicz, Paweł Kolator, Piotr Talaga, Wojciech Ślęzak, Piotr Kowalczyk, Krzysztof Czaplicki, Paweł Dymiński, Piotr Urbański, Filip Tomaszewski, Karol Szymanowski, Karol Rubin, Wiesław Kosiorek, Łukasz Duchnowski, Mateusz Jakubowski Mamry Giżycko - Śniardwy Orzysz 1:0:

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na pisz.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutajProblem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5