Bił ją po całym ciele kijem od szczotki

2019-04-23 14:13:58 (ost. akt: 2019-04-23 14:16:09)

Autor zdjęcia: Pixabay

Policjanci zatrzymali dwóch awanturników, po tym jak zachowywali się agresywnie wobec swoich bliskich. 62 i 49-latek byli pijani. To kolejne przypadki, kiedy policjanci interweniowali, aby odizolować agresywnych członków rodziny od najbliższych, by zapewnić im bezpieczeństwo i spokój.
W miniony piątek (19.04.19) przed godziną 15.00 oficer dyżurny lidzbarskiej policji został zaalarmowany o awanturze domowej u rodziny mieszkającej na terenie Ornety.

Policjanci natychmiast pojechali pod wskazany adres. Gdy weszli do mieszkania, kłótnia trwała w najlepsze. Jak ustalili mundurowi, podczas trwającej w domu imprezy 69-latek nagle zaczął wyzywać swoją partnerkę i szarpać ją za ubrania. Po chwili jego agresja nasiliła się i agresor zaczął bić kobietę po całym ciele kijem od szczotki.

Policjanci zatrzymali krewkiego mężczyznę w policyjnym areszcie. Mieszkaniec Ornety był pijany.

Po raz kolejny orneccy funkcjonariusze interweniowali w niedzielę wielkanocną u jednej z rodzin na terenie gminy Lubomino. Tam pijany 49-latek wyzywał żonę i dorosłego syna.

Mężczyzna swoją agresję fizyczną najpierw skierował wobec kobiety, szarpiąc ją za ubrania i popychając, a następnie zaczął bić po ciele i popychać syna.

Podczas awantury agresor rzucał w żonę i syna jedzeniem oraz przedmiotami domowego użytku.

Podczas policyjnej interwencji w mieszkaniu poszkodowanych panował bałagan, na podłodze były porozrzucane i pobite butelki po alkoholu. Mężczyzna został odizolowany i noc spędził w policyjnym areszcie.

Policjanci objęli pokrzywdzonych procedurą Niebieskiej Karty. Rodziny zostały objęte systematycznymi wizytami dzielnicowego i innych podmiotów świadczących pomoc społeczną.

Mundurowi będą sprawdzać stan bezpieczeństwa domowników oraz zachowanie mężczyzn podejrzanych o przemoc domową.

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5