Mniej znaczy więcej: Minimalistyczna i Nowoczesna Biżuteria

2022-09-01 20:39:24(ost. akt: 2022-09-09 10:12:05)   Artykuł sponsorowany
Trend minimalistyczny, który rozpoczął się w świecie artystów i designu, dosłownie przejął cały świat.
Zasady minimalizmu odnajdujemy w architekturze, stylu życia, modzie i jubilerstwie. W naszej minimalistycznej kolekcji biżuterii odnajdziesz prawdziwe piękno, które można ująć w krótkich słowach: “Mniej znaczy więcej”.

Obrazek w tresci

Źródło zdjęcia: Klenota.pl

Minimalistyczne wpływy
Minimalizm rozpoczął swoją wielką historię w 1950 roku, w świecie sztuki. Swoje korzenie ma we współczesności, jednak obecnie idzie o krok dalej. Pionierzy minimalizmu nie próbowali tworzyć oszałamiających, bogatych drobiazgów, raczej starali się skomponować pojedynczy „moment” – pojedyncze przeżycie, uczucie lub wrażenie.

W naszej dzisiejszej współczesności, przesyconej nowinkami i powiadomieniami z social mediów, nikt nie dziwi się, dlaczego tak lubimy prostotę minimalizmu. Przede wszystkim, czy najprostsze rzeczy nie są najpiękniejsze? U nas, w studiu KLENOTA, poszukujemy prostoty oraz piękna w codziennym życiu i w modzie. Wyrażamy je w zachwycającej biżuterii, która podkreśli Twoje piękno.

Co sprawia, że biżuteria minimalistyczna jest inna?
Minimalistyczna biżuteria polega na zasadach porządku, prostoty i harmonii, które uzyskujemy w czystych liniach i geometrycznych wzorach. Jest znacząco odmienna od biżuterii w innych stylach, takiej jak choćby dekadenckie wzory Art Deco z lat 20. XX wieku lub bogate, przykuwające wzrok ozdoby z lat 80-tych. Biżuteria minimalistyczna jest prosta, ale jednocześnie pełna mocy i wyrazu.

Obrazek w tresci

Źródło zdjęcia: Klenota.pl

Minimalistyczna biżuteria dziś i na zawsze
Minimalizm był z nami od wieków, co jasno potwierdza, że taki rodzaj biżuterii to nie trend, tylko nasza potrzeba. Prosta elegancja, którą można zobaczyć na przykład w minimalistycznych diamentowych naszyjnikach, upewnia nas, że zawsze będzie pozostawał modny. Spróbuj dopasować go do diamentowych kolczyków, co doda ci blasku na całą noc.

Unikatowy dodatek do ubrań, który ozdobi cię od stóp do głów
Piękno naszej minimalistycznej biżuterii ze studia KLENOTA leży w tym, że znajdziesz perfekcyjne akcesorium na każdą okazję. Nasza minimalistyczna biżuteria może ozdobić cię od stóp do głów, w zależności od twojego stylu i okazji, na którą się wybierasz.

Na co dzień wypróbuj czarujące złote wisiorki, takie jak gwiazdka, serduszko albo koniczynka, albo parę kolczyków sztyftów. Sprawdź także nasze minimalistyczne pierścionki, które idealnie wyglądają zarówno w parze, tworząc wyrazisty efekt, albo osobno. Jeśli potrzebujesz czegoś bardziej formalnego, postaw na diamentowy albo perłowy naszyjnik. Dodaj pasujące kolczyki i delikatną bransoletkę, aby uzyskać idealny wygląd.

Obrazek w tresci

Źródło zdjęcia: Klenota.pl


Perfekcyjny prezent dla modnej kobiety
Jeśli poszukujesz prezentu dla przyjaciółki lub ukochanej, postaw na naszą minimalistyczną biżuterię. Znajdziesz w niej wiele zachwycających dodatków - takich, które każda kobieta powinna mieć w swojej kolekcji. Czy będzie to codzienna para kolczyków kół czy zachwycający pierścionek z perłą na specjalne okazje, z pewnością nie popełnisz błędu, wybierając minimalistyczną biżuterię.

Obrazek w tresci

Źródło zdjęcia: Klenota.pl

Podkreśl swoje naturalne piękno
Pamiętaj: minimalistyczna biżuteria ma podkreślić twoje piękno, nie może go jednak przyćmić. A biorąc pod uwagę, że każde akcesorium KLENOTA jest starannie wykonywane dla ciebie, będzie podkreślać twoją urodę przez wiele lat.


Obrazek w tresci

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5