Marta Andrzejczyk chce wydać płytę z Małymi Przyjemnościami z Olsztyna. Ruszyła zbiórka

2022-02-01 14:02:20(ost. akt: 2022-02-01 14:06:12)
Małe Przyjemności

Małe Przyjemności

Autor zdjęcia: arch. zespołu

Małe Przyjemności z Olsztyna, które współtworzy Marta Andrzejczyk, chcą wydać płytę. A na to potrzebne są pieniądze. W internecie ruszyła zbiórka. Za każdą wpłatę
Małe Przyjemności, gdzie głosem jest olsztyńska piosenkarka Marta Andrzejczyk, chcą wydać płytę.

— Mamy marzenie. Od początku naszej działalności pragniemy dzielić się naszą muzyką na dużo szerszą skalę. Chcemy, by Małe Przyjemności wybrzmiewały w domowym zaciszu, podczas podróży samochodem, w drodze do pracy lub na upragnioną wycieczkę. Aby marzenie się ziściło, pragniemy zebrać środki na profesjonalne nagrania i wydanie płyty, a do zbiórki niezbędnych środków zapraszamy Was wszystkich. Zapraszamy do wzięcia udziału w zbiórce, która umożliwi nam sfinalizowanie naszej dwuletniej pracy — podkreślają Małe Przyjemności w mediach społecznościowych.


Kim są Małe Przyjemności?


Marta Andrzejczyk — jak sama o sobie mówi — śpiewa piosenki, gra monodramy i jest aktorką Białego Teatru. Ewę Pawlak poznała przed laty w teatrze. Jednak gdy po dłuższej przerwie dziewczyny spotkały się ponownie w Olsztynie... zaczęły pisać piosenki. Tak powstały Małe Przyjemności. Do projektu zaprosiły jeszcze Piotra Banaszka. Dziś Małe Przyjemności to projekt z pogranicza teatru, muzyki i performance.

— Nasze piosenki, w pełni autorskie, są swoistym manifestem bycia tu i teraz, taplania się w koszu duchowych i cielesnych rozkoszy. Za Sarą Kane, chcemy się zbliżać i odwzajemniać, prowadzimy przyjacielskie konwersacje, opowiadamy zdarzenia, spotykamy się, znajdujemy słowa i muzykę tworząc z nich intymne piosenki, a raczej dobre refreny, wymieniamy spostrzeżenia, pomysły, sekrety, komunikujemy się, jesteśmy razem, płaczemy, często się śmiejemy, pomagamy i chronimy naszą indywidualną kobiecość — można przeczytać na stronie zbiórki. — Na płytę złożą się piosenki: Ciało, Małe Przyjemności, Pozwól siebie kochać, Szczypta świata, RTL7, Galafiuty/Oddech joni, Fajne miejsce, Kosz rozkoszy, Rosyjska, w aranżacjach Piotra Banaszka. Pieniądze są nam potrzebne na nagrania, gaże dla zaproszonych muzyków, mix i mastering oraz wydanie. Jak na Małe Przyjemności przystało, nagrań chcemy dokonać w jakimś magicznym miejscu, gdzie będzie przyjemnie, miło i twórczo, gdzie nie będziemy miały ciśnienia czasowo-terminowego, ale gdzie będzie pełna profeska.

Każdy, kto wesprze Małe Przyjemności, otrzyma w podziękowaniu prezent. Jaki? To zależy od wpłaconej kwoty:

4 000 - zagramy u Ciebie koncert w składzie: Ewa, Marta, Piotrek i nasz zaproszony gość

3 000 - zagramy u Ciebie koncert w składzie: Ewa, Marta i Piotrek.

2 000 - zagramy u Ciebie koncert w składzie: Ewa i Marta.

1 000 - umieścimy imienne podziękowania na płycie i otrzymasz naszą płytę

100 - prześlemy Ci naszą płytę i umieścimy podziękowania na stronie MP i FB

50 - prześlemy Ci dyplom i umieścimy podziękowania na stronie FB
Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. PawełH #3090044 1 lut 2022 15:31

    Wspierać można na https://pomagam.pl/maleprzyjemnosci ; Powodzenia!

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5