CRS Ukiel w Olsztynie walczy o głosy. Rywalizuje z Giżyckiem

2021-07-13 15:24:24(ost. akt: 2021-07-13 15:49:27)
Plaża miejska tłok

Plaża miejska tłok

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Trwa głosowanie na najlepszą inwestycję dziesięciolecia. Na Warmii i Mazurach rywalizują ze sobą CRS Ukiel i kładka w Giżycku.
W tym roku odbywa się jubileuszowa dziesiąta edycja plebiscytu Top Inwestycje Komunalne "Top 10" inwestycji ostatniego dziesięciolecia. Pod uwagę brane są inwestycje, który wyróżniają się na tle kraju. Na Warmii i Mazurach to CRS Ukiel i giżycka kładka nad Kanałem Łuczańskim.

— Niezwykła oferta, świetna architektura, sportowa baza dla wielu dyscyplin to w skrócie nasz obiekt — mówi prezydent Olsztyna, Piotr Grzymowicz. — Olsztynianie od wielu lat doceniają centrum nad jeziorem Ukiel.

— Przed nami, w tym roku, już dziesiąty finał konkursu Top Inwestycje Komunalne — dodaje Rafał Kerger, redaktor naczelny PortalSamorzadowy.pl, który jest organizatorem konkursu. — Z tej niebywałej okazji organizujemy dodatkowy, jubileuszowy plebiscyt na "Top 10" inwestycji ostatniego dziesięciolecia.

W głosowaniu biorą udział laureaci wszystkich dotychczasowych edycji plebiscytu. Głosowanie zakończy się w czwartek 15 lipca 2021 r. o godz. 9.

Inwestycja, która uzyska największą liczbę głosów, otrzyma specjalną nagrodę inwestycji dziesięciolecia od czytelników PortalSamorzadowy.pl.

Fot. fot. gizycko.pl/ Fotografia Tomasz Karolski

Swój głos na CRS Ukiel można oddać TUTAJ, a na giżycką kładkę TUTAJ.

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5