III BIEG COPERNICUSA we Fromborku – trwają zapisy, zgłoś się!

2021-07-02 09:34:07 (ost. akt: 2021-07-02 17:01:04)   Artykuł sponsorowany
To już trzecia edycja zawodów we Fromborku! Pragniemy serdecznie zaprosić zarówno starszych biegaczy, młodzież, jak i dzieci z Olsztyna i całego województwa do Grodu Kopernika na III Fromborski Bieg Copernicusa. Impreza odbędzie się 7 sierpnia 2021 roku.
W tym dniu odbędą się zawody biegowe na dystansie 10 i 5 km. Zapraszamy fanów Nordic Walking - dla nich przygotowana jest trasa 5-kilometrowa. Nie zapomnieliśmy o najmłodszych, oni będą również mieli możliwość wystartowania w zawodach w odpowiednich kategoriach wiekowych na Promenadzie.
Zapisy prowadzimy do 25.07.2021 r. Zgłaszamy się tutaj: https://time4s.pl/iii-bieg-copernicusa

Każdy uczestnik zawodów otrzyma pamiątkowy MEDAL, przeprowadzona będzie klasyfikacja wiekowa w kategoriach kobiet i mężczyzn na 5, 10 km i kategoria OPEN w NW. Istnieje możliwość fakultatywnego zakupienia okolicznościowej KOSZULKI w ramach pakietu startowego podczas rejestracji. Przygotowaliśmy dla Państwa szereg atrakcji i niespodzianek. Nie może Cię zabraknąć z nami!

Obrazek w tresci

Bieg Copernicusa to nie tylko bieg dla dorosłych. Serdecznie zapraszamy młodych sportowców. Dla nich przygotowane będą specjalne dystanse na Promenadzie.
Tam oprócz biegu znajdziemy też inne atrakcje, takie jak:

• symulator zderzeniowy
• symulator dachowania
• miasteczko rowerowe wszystko przygotował WODR Elbląg i Olsztyn
• dmuchany zamek
• malowanie twarzy
• plecenie warkoczyków

Koła gospodyń wiejskich rozstawią się ze swoimi smakołykami. Będzie również wata cukrowa i popcorn dla najmłodszych, stragany z wyrobami wędliniarskimi, stragany z mydłami, stragany z rękodziełem, konkurs dla mieszkańców i nie tylko, konkurs „rzut podkową”.

Na zakończenie zapraszamy na dyskotekę z DJ-em!


Organizator: KLUB SPORTOWY ZALEW FROMBORK
Kontakt: magda.rogaczewska@wp.pl Tel. 884893529
Regulamin imprezy: https://time4s.pl/uploads/regulamin-iii-fromborski-bieg-copernicusa-60d96e3b226a3.pdf2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5