Nowa antena na dachu ABW w Olsztynie. Po co?
2021-06-29 14:08:14(ost. akt: 2021-06-29 14:07:29)
Na dachu budynku Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego w Olsztynie montowano anteny. Zapytaliśmy: w jakim celu?
Takie prace wzbudzają zainteresowanie. Zwłaszcza, gdy odbywają się na dachu delegatury Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego mieszczącej się przy ul. Partyzantów w Olsztynie. Dlatego czytelnicy poprosili nas o wyjaśnienie, jaką funkcję mają spełniać.
— Strach się bać, do czego mogą służyć te anteny — podkreśla pan Andrzej z Olsztyna. — Jako że są montowane na dachu służb specjalnych powołanych do ochrony porządku, można czuć się "na celowniku". Chcę wiedzieć, czy będę podsłuchiwany czy w inny sposób inwigilowany. Zwłaszcza, że mieszkam w pobliżu. Zapewne nie są to anteny telefonii komórkowej. Takie były niedawni montowane na sąsiednim budynku.
Do czego służą anteny? Takie pytanie zadaliśmy rzecznikowi ABW.
— Informacje dotyczące budynków zajmowanych przez Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego nie są podawane do wiadomości publicznej — otrzymaliśmy odpowiedź od zespołu prasowego ABW.
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.
Zaloguj się lub wejdź przez